Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Bayram Tebriği Çalışmam Emre Yemek

Tahir Hasan

🌱Yeni Üye🌱
İnanın illustrator programını hiç kullanmayı bilmiyorum ama grafiğe inanılmaz bir ilgim var. İşyerimde de genelde grafik işlerini ben yapıyorum genelde web sitesi tasarladığım için böyle şeylere yabancıyım. Kurcalayarak öğrenenlerdenim yani...

2 çalışma yaptım ve benim az çok hoşuma gitti... Sizler ne diyeceksiniz acaba...

kart2e.png

kartz.png

HakSan

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmada kurbanlıkla ilgili bir şeyler de olsa daha mı iyi olurdu?

Tahir Hasan

🌱Yeni Üye🌱
istek üzerine böyle yaptım aslında benimde aklıma gelmişti de...

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel olmuş bence.başarılarınızın devamını diliyorum.

Tahir Hasan

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler... yeni yeni böyle şeylere çalışıyorum kara kalem çalışmalarıma da başlıcam yakın zamanda

hiben

🌱Yeni Üye🌱
2. çalışma guzel olmuş ama yemek resimlerini begenmedim.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
eline emeğine sağlık bir iki ufak değişiklik istiyor gibi
ben beğendim gayet hoş çalışmalar

ibrcan

🌱Yeni Üye🌱
Hoş bir çalışma, İkinci çalışmada alttaki yemekler tasayı bozmuş, Yemekleri birazdaha farklı veya hiç koymasan daha iyi olurdu

alikiyakk

🌱Yeni Üye🌱
Her şeyden önce emeğin için eline sağlık. Özellikle bu forumu takip eden arkadaşlara senin de yapmış olduğun bir hatadan bahsetmek istiyorum. Genellikle arkadaşlar görsellik üzerinde dururken ne yazık ki Türkçemize gerekli ilgiyi göstermemektedirler. Buradaki çalışmada Kurban Bayramı özel bir ad olduğundan "nızı" eki kesme işaretiyle ayrılmalıydı. İkincisi Türkçede iki ünlem işareti "!!" diye bir noktalama işareti yoktur. Bunun yerine ya tek ünlem işareti kullanılabilirdi ya da duyguların aktarımı açısından üç nokta(...) kullanılabilirdi. Arkadaşlarımızın özellikle çalışma kalitelerini pekiştirebilmesi için mutlaka bir imla kılavuzuna sahip olmalarını tavsiye ediyorum.
Görsellik açısından ben de alt tarafa konan yemeklerin tasarımı bozduğunu düşünüyorum. Bunun yanında yazı özellikle ikinci tasarımda çok fazla kenara yaklaşmış. Ama genel olarak iyi bir çalışma olmuş. Başarılarının devamını diliyorum.

drcomputer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Valla bana pek iç acıcı gelmedi. Ziraat bankası reklamları gibi çok donuk ve soluk olmuş gibi daha rekli olabilirdi. Başarılarının devamını diliyorum

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk olmasına rağmen gayet başarılı buldum. Emeğinize sağlık