Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Çalışmam - Photoshop deneme

The Secret

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar photoshopa bir kaç gün önce başladım bait bir ındex yaptım psd dosyasına bakarak yalnışlarımı söylerseniz sevinirim...İnşallah bundan sonra beraberiz :D

ndexcopy.jpg

PSD :D RapidShare: Easy Filehosting

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Grafikerler.net > Adobe > Photoshop > Photoshop Soru ve Sorunlarınız > İlk Çalışmam

Konumlu olan bu dosyanız.. Bir deneme çalışmasıdır bu durumda sor ve sorunlarınız kısmına konmamalı deneme çalışmalarına konmalıdır.. Onu geçtim.. İlk çalışmam nasıl bir başlıktır? Bu ne çalışmasıdır? Başlıkta Ne demene çalışması oldugunu yazmalısınız..

Hadi forumun konumunu geçtik.. Açıklama kısmına bunu nerde kullanıcanız ve ne için yaptıgınız neden yoktur?.. Bu şartlar altında ne insanlar formunuzu gorebilir.. Nede yorum yapabilirler.. Saygılar

The Secret

🌱Yeni Üye🌱
Forum ve Photoshopta yeni olduğumu belirttttim.Forumda yeni olduğum için yerini bulamadığımdan dolayı buraya attım hem başlık sorularınız diyor bende bir soru sorduğumdan dolayı buraya attım konuyu.

Açıklama neden yapmamışsın diyorsun bunu değerlendirebilecek kapasitede olan arkadaşlarımız zaten indexin ne demek olduğunu biliyorlar.
Başlığım hatalıydı onun için özür dilerim...

$ımarık

🌱Yeni Üye🌱
Bende öğrenciyim ama bu çalışma bence çok yanlış ...
O beşgenin renkleri farklı olabilir ... Yada arka plan transparan olabilir ...
Göz bakınca bu çalışmaya neyin ne olduğu belli olmuyor ...
Bir zıtlık kazandırman gerekiyor ki ( sanırım web sayfası ) insanlar buna bakınca direk o linkleri görebilmeli ...
Bilmiyorum belkide yanlış düşünüyorum ...

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
bana pek başarılı bi çalışma gibi gelmedi. Üzgünüm.
Cok mat olmuş
Hatta gereğindende fazla mat.
:(
uraşarak daha güzel paylaşımlar cikarabileceğin kanaatindeyim.
Renk zevkin güzel olmalı.
başarılar.
Tebrikler

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
şimdi öncelikle aramıza hoşgeldin.
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
Yukarıda görüğün kurallara göz gezdirmeyi unutma diyerek başlıyorum.
İlk deneme çalışman yanlış yere açılmış durumda,çalışmana gelince ilk calısmanda bayağı bır heyecan hapmış gibisin o heyecanla aklına ne gelıyorsa eklemısın karıstırdıkça karıştırmışın çok göze batıyor anladıgım kadarıyla bu bır web sitesi deneme çalısması,bu turden çalısmaları yapmadan once derım kı ıyıce bır arastırma yap, 3-5 tane web sıtesı arastırmasından sonra daha yenı oldugundan dolayı bır tanesını ornek al ve onu uygulamaya çalıs deneme yap,zamanla tasarımcılıgın gelısıcektır ama hemen tasarladım ben tasarımcıyım deme abılerinin ablalarının kardeslerının ornek calısmalarına bak ve kademe kademe ilerle.yardımcı olmamız gerektıgı yerde bızımle ırtıbata geç emegıne saglık kardesım basarılarının devamını dılıyorum.Çalışmanada tekrardan başla derim.Saygılarımla.

The Secret

🌱Yeni Üye🌱
https://www.grafikerler.net/uye-ol-grafikleri-t48494.html arkadaşlar bir konu açtım yönetici geçinen bazı arkadaşlar yani memetsoy arkadaşımız konumu silip çöp kutusuna atmışlar.Gerekçeleri ise Forumunun reklamını yapıyorsun demişler.Kendilerini internet kurdu sanıyorlar bilmiyorlarki benim buradan kazandığım iki üç hit bana bir şey kazandırmaz kendileri böyle şeyler yapıyorlarsa onların bildiği şey...Ayrıca site benim değil arkadaşımın...Üçüncüsü ise Millet firmalarının logolarının görselini gösteriyor reklamımı yapıyor oluyorlar...

Ben Grafiklerler.neti farklı bir grafik site sanıyordum.Malesef ki buradada kendini webmaster veya grafiker sanan ama insanların şevklerini kıran insanlar var.Üyeliğimin kaldırılmasını yöneticilere arz ederim..

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
https://www.grafikerler.net/uye-ol-grafikleri-t48494.html arkadaşlar bir konu açtım yönetici geçinen bazı arkadaşlar yani memetsoy arkadaşımız konumu silip çöp kutusuna atmışlar.Gerekçeleri ise Forumunun reklamını yapıyorsun demişler.Kendilerini internet kurdu sanıyorlar bilmiyorlarki benim buradan kazandığım iki üç hit bana bir şey kazandırmaz kendileri böyle şeyler yapıyorlarsa onların bildiği şey...Ayrıca site benim değil arkadaşımın...Üçüncüsü ise Millet firmalarının logolarının görselini gösteriyor reklamımı yapıyor oluyorlar...

Ben Grafiklerler.neti farklı bir grafik site sanıyordum.Malesef ki buradada kendini webmaster veya grafiker sanan ama insanların şevklerini kıran insanlar var.Üyeliğimin kaldırılmasını yöneticilere arz ederim..

Sevgili arkadaşım bu tür uyarılar "Yeniler,Eskiler"her türlü üyelere yapılmıştır.Bu şekilde düzen oturturabiliyorsun.Aynı hatayı ben bir kaç kez yaptım.Bunda darılmaca gücenmece olmaz.Üyeliğinin iptalini ettirmekte aceleci olma derim.Yeni isen gelişmene yardımcı olucak görseller,figürler,siteninPhotoshop Soru ve Sorunlarınız bölümünden ulaşabilirsin.
Senin için örnek link'i aşşağıya ekledim:
Photoshop Dersleri

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

1. memetsoy yönetici değildir
  2. kuralları okurken atladığınız maddeleri tekrar okuyunuz ki konunuzun çöp kutusuna gitme sebebini öğreniniz
  3. sadece konunuz çöpe gitmeyip üyeliğinizin de engellenmesini istemiyorsanız lütfen başlıktaki konudan farklı bir konuyu tartışmaya açmayınız
  4. yönetim ile ilgili sıkıntılarınızı lütfen adminlere bildiriniz

$ımarık

🌱Yeni Üye🌱
Çok saçma birşey bu ...
Tartışma ortamı değil burası Öyle değil mi ?
İyi - kötü eleştiri almalısın ki kendini geliştirebilesin ...
:)

gravure

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.zeytuniye.com
Herşeye rağmen sonuç başlangıcın eseridir ve durum ne olursa olsun başarı ancak kişinin kendisine güvenerek ortaya çıkarmaya çalıştığı düşüncelerini özgürce yansıtmaya çalıştığı objelerlede bir nitelik kazanacaktır