Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk kartvizt çalışmam Red Point Reklam Hizmetleri

red point

🌱Yeni Üye🌱
3 gün izlediğim free hand videosundan sonra logosunu kendi yapmış olduğum ilk kartvizt ve logo çalışması. Çetveli kullanmayı bilmiyordum ama daha yeni öğrendim yapılan çalışmada çetvelsizdir....

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. free hand değil, freehand olarak yazılır.
2. çetvel değil, cetvel olarak yazılır.
Freehand gelmiş geçmiş en kolay programdır. Dolayısıyla 3 gün yeterli bir kartvizit çalışması için. İlk çalışman olduğu için eleştirmeyeceğim.

Emeğe saygılar................

DigitalArtist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zekikosedag.com
1. free hand değil, freehand olarak yazılır.
2. çetvel değil, cetvel olarak yazılır.
Freehand gelmiş geçmiş en kolay programdır. Dolayısıyla 3 gün yeterli bir kartvizit çalışması için. İlk çalışman olduğu için eleştirmeyeceğim.

Emeğe saygılar................

Gelmiş geçmiş en kolay program diyerek FreeHand'i kötülemeyelim....:rofl:

Sonuna Kadar FreeHand....:emo1:

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
kartvizit yapmadan once eline bi kartvizit alsaydında ona baksaydın yazılar ortalama kac punto oluyor ne nasıl olyor gibisinden...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sonuna Kadar FreeHand....:emo1:

Adobe firması, Macromedia kuruluşunu satın aldı. Ve açıklamalarına şunu ekledi..'' Freehand'in yeni sürümleri çıkartılmayacak.''

Yani sonun başlangıcındasınız. Daha yeni başladığınız için Freehand ile yakınlığıda bilinen Adobe İllustrator kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Çalışmanıza gelince başlangıç seviyesi için ideal ama bolca araştırma yapmayı ihmal etmeyin.

Kolay gelsin.

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk çalışma için gayet iyi. İsmi, firma ve adres bilgilerinin arasına tam ortalasan ve büyük harflerle yazmak yerini baş harflerini sadece büyük yazsaydın, daha da güzel gözükürdü.
Eline sağlık.

red point

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler. Bundan sonra daha dikkatli olucam larana hanım. Yurt dışından geldiğim için türkçem kötü ama düzeltmeye çalışıyorum.