Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk kitap kapağı tasarım

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
K1VSF.jpg

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fikirlerinizi paylaşır mısınız

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Keşke varolmayan bir kitaptan hayali bir çalışma yapsaydınız.

Zemin güzel, gölgedeki anlam fena değil. Yazı karakterleri çok kötü, basit. Efekt kullanmayın bence. Arka yüzdeki yazıları tirelemeye gerek yok (kelimeler alt satıra geçerken bölünmesin). Oradaki gölge dışında size ait yaratıcı birşey yok galiba. Genel itibari ile vasat diyebilirim. Üzgünüm...

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Keşke varolmayan bir kitaptan hayali bir çalışma yapsaydınız.

Zemin güzel, gölgedeki anlam fena değil. Yazı karakterleri çok kötü, basit. Efekt kullanmayın bence. Arka yüzdeki yazıları tirelemeye gerek yok (kelimeler alt satıra geçerken bölünmesin). Oradaki gölge dışında size ait yaratıcı birşey yok galiba. Genel itibari ile vasat diyebilirim. Üzgünüm...

hoca özellikle bu kitabı vermişti.. evet sonradan yazı üzerindeki hatalarımı bende anlamıştım.. :angel:

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yeni bir konuda tasarım yapacaksam, uzun bir süre araştırma ve gözlem yapıyorum, bin düşünüp bir uyguluyorum. Tavsiyem siz de böyle yapınız.

benim lise3teki ilk tasarımımdı bu.. derslerle felan bir arada yürütmek zor oluyordu zaten photoshopu yeni yeni öğrenmeye başlamıştım ve photoshoptada ilk kez bişi deniyordum bunları da katarak düşünün.. :angel:

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bunları da katarak düşündüm. Hala vasat. :)

hiççç moralimi bozmuyorum :) kimse mükemmelden başlayarak doğmamıştır :) çalışarak tecrübeyle azimle mükemmel olunur :) bende inşallah zamanla çok daha iyi çalışmalara doğru gitcem :) :angel:

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
hiççç moralimi bozmuyorum :) kimse mükemmelden başlayarak doğmamıştır :) çalışarak tecrübeyle azimle mükemmel olunur :) bende inşallah zamanla çok daha iyi çalışmalara doğru gitcem :) :angel:

Kesinlikle moralini bozmamalısın zaten, amacım da bu değil. Bir nevi kaba tabiriyle gaz vermek diyelim buna :)

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kesinlikle moralini bozmamalısın zaten, amacım da bu değil. Bir nevi kaba tabiriyle gaz vermek diyelim buna :)

O zaman şunu demeliyim ki çok güzel gaz veriyorsunuz :) ben daha 17 yaşındayım (her ne kadar yıl olarak 18 olsa da ben büyümemekte direniyorum :) ) daha uzun bi yolum var en mükkemele doğru gitcem inşallah :) sınır gökyüzü ^^

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Bir müşteriye günlerce, haftalarca çalışıp sadece "OLMAMIŞ, BEGENMEDİM" cevabını almaktan iyidir :) Gel sen bunun ne derece moral bozucu olduğunu düşün.