Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk logo çalışmam

m_eroglu

🌱Yeni Üye🌱
Herkese iyi geceler ilk logo deneme çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim, yorumlarınızı bekliyorum.:smile:
fXEiK.jpg

Benzer konular

aigles

🏅Acemi Tasarımcı🏅
s harfi bence kesinlikle basarisiz ama art kismi fena degil vede yuksek cozunurluklu calissaniz daha iyi olur madem ilk calisma o zman hos geldin deyim devam ...

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
S harfindeki uzattığın bölümü ilk haline çevirmelisin.
Yine s harfi üstünde minik bir yuvarlak var, çalışma esnasında unutulmuş sanırım, onu da silmelisin.
Birde alttaki çizgi silinmeli.
Bunun dışında ilk logo çalışması için harika oldu.
Bu arada logo değil logotype oldu seninki (bence)

Kolay gelsin...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlara katılmakla birlikte ilk çalışman hayırlı olsun hoşgeldin

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
S yi bir kuşun kafasına benzetmeye çalışmıssın gibi görünüyor. gerçekten de çaban bu ise biraz daha uğraşmalısın s üzerinde.

başarılar.

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence de s harfi üzerinde çalışmalısın arkadaşlarım...

anil_k

🌱Yeni Üye🌱
S harfinde kuş yada yılanı gibi bir etki var, sen mi öyle istedin ben mi öyle algılıyorum bilemedim. Eğer senin seçiminse bu şekilde vereceğin ayrıntıların şirketin imajıyla bağlantılı olup olmamasına dikkat etmelisin. Yani mesela o gerçekten yılansa yılanın şirketin imajıyla olan bağlantısını düşünmen gerekir. Bunun dışında ilk çalışma için hiç fena değil. Devam et, yenilerini de paylaş bizimle ama sana bir tavsiye daha yolun başındayken işlerini doğru şekilde arşivlemeye çalış, ben onu bir türlü beceremedim ve portfolyo oluştururken çok zorlanıyorum.

m_eroglu

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, S harfini bir pelikan gagasına benzetmeye çalıştım :) ama sanırım biraz daha çalışmam gerekiyor. Logotype olduğu konusunda da haklısınız elimden geleni sergilemeye çalıştım. Daha iyileriyle karşınıza çıkmaya çalışacağım. Tekrar teşekkür ederim.

aylinegeli

🌱Yeni Üye🌱
Bu yaptığınız çalışmaları burda yayınlıyorsunuz ama telif hakkı gibi durumlarla nasıl ilgileniyorsunuz? Birisi burdan alıp kullanırsa?

anil_k

🌱Yeni Üye🌱
ben genelde adobe acrobat ile pdf formatına dönüştürüp, e-imza ve zaman damgası ile güvence altına alıyorum. sonra mail atıyorum göndermek istediğim yere. haklısın bence.

ilkkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
S nin burnu (yani pelikanın) sanki düzensiz ve baştan sağma gibi duruyor.. Onun üzerinde çalışabilirsin.. Üstelik en sondaki t haç işaretini andırıyor.. onla bi alakası varmı? merak..