Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator Gradient gösterim sorunu

ozzystyleIST

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar.... Yıllardır Illustrator kullanıyorum. Gradient i hep böyle gösteriyor her ne kadar baskıda sorun da olmasa. Photoshopta da bazen bu sorunla karşılaşıyorum. Bunun neden olduğunu bilen var mı? Ya da nasıl çözüleceğini? Çünkü jpeg alınca böyle görüntüleniyor... Denemediğim yol kalmadı... Bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa çok sevinrim.
ekranalntsyy.png

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
benim çalıştığım matbaacı bunun sebebinin tram açılarından kaynaklandığını söylemişti. programlarda hiç karşılaşmadım ama şimdiye kadar.Baskıda sorun yoksa bence o kadar takma kafana

ozzystyleIST

🌱Yeni Üye🌱
sadece print dğeil

benim çalıştığım matbaacı bunun sebebinin tram açılarından kaynaklandığını söylemişti. programlarda hiç karşılaşmadım ama şimdiye kadar.Baskıda sorun yoksa bence o kadar takma kafana

İyi de sadece print değil ki çalışmalarımız; interaktif ve web için de export edebiliyoruz illustrator dan ya da photoshoptan. O yüzden aslında önemli bir sorun..

ozzystyleIST

🌱Yeni Üye🌱
sadece print değil

İyi de sadece print değil ki çalışmalarımız; interaktif ve web için de export edebiliyoruz illustrator dan ya da photoshoptan. O yüzden aslında önemli bir sorun..