Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul Leather Bag Çalışmam

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmanızın hiç bir albenisi yok, yazı karakteri kötü...
üzerinde hiç düşünülmemiş bir çalışma açıkçası...
yine de emeğine sağlık

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşalar heves kırıcı yapmasak yorumlarımızı daha çok destek amaçlı yaparsak ögrenci arkadaşımıza ona katkı sağlamış olabilecegimizi düşümüyorum...

Çalışmaya gelince üzerinde biraz daha uğraşılırsa güzel şeyler çıkabilir...
Emeğinize sağlık...
Başarılar diliyorum...

thematrax19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabi ki biz kötülemek için yorum yapmadık sadece uğraşmamış eminim uğraşsa çok daha güzel şeyler ortaya çıkarır şüphem yok ;)

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
tabi ki biz kötülemek için yorum yapmadık sadece uğraşmamış eminim uğraşsa çok daha güzel şeyler ortaya çıkarır şüphem yok ;)

Bende size kötülemek için yaptınız demiyorum thematrax19 ama yaptıgınız çok basit gibi cümleler heves kırıcı olur her zaman için...
Empati kurarsanız kendinizle ne demek istediğimi açık ve net bir şekilde anlıcagınıza bende eminim....

Konu altında polemie girmek istemiyorum...

Tekrar başarılar diliyorum...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Çalışmanızın fikir yönü ve kullandığınız şekil ,fontlar üzerinde düşünerek uyum içinde çalışmalısınız çok basit kalmış biraz geliştirebilirsiniz,eleştriyi heves kırıcı olarak algılamayınız her eleştri sizin dostunuzdur,gelişiminize bir adımdır, üstü kapalı geçmektense görebilmek için bunların nedenlerini bildirmek gerekir elbette ,sizin ilerlemenizde çok iyi yön verici destekleyici bir dayanışma koludur,emeğinize sağlık biraz daha dikkatle eminim çok güzel sonuçlar çıkıcaktır kolay gelsin.