Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kalibrasyon Sorunu

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar mavi kafamda problem olduğu için mavi kafayı söktüm siyaha taktım siyahtan bir kafayı maviye aldım arızalı olan kafanın kablosunu takmadım siyah tek kafa yetiyordu. Fakat netlik derecesinde inanılmaz bir düşüş oldu ve kalibrasyon testini girdiğimde kaydırma olduğunu fark ettim.

Makine: Partner
Kafa: Xaar 128
Kafa Adedi: 8
Kullanılan Program: Prodiction Manager

Kalibrasyon ayarlarını nasıl yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Benzer konular

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu forumdan ne zaman yardım istesem cevap alamıyorum ya kimsenin bilmediği sorular soruyorum yada başka bi durum var..

edareklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
makine aldığın yer istanbul reklam onlar bile sorununu çözemezse grafikerler.net e çamur atmana gerek yok.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
makine aldığın yer istanbul reklam onlar bile sorununu çözemezse grafikerler.net e çamur atmana gerek yok.

İstanbul Reklam' ın sorunu çözemediği hakkında kanıya nerden kapılıyorsunuz anlayamadım..

Şahsen ben Afyonlu arkadaşla telefonda görüştüm yerinde servis vermek için gerekli durumu ve koşulları kendisine ilettik.

Ayrıca arkadaş çok ta kötü bişey söylememiş,

Grafikerler.net te yardım dan çok reklam mesajları ve ilanları var...

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Birkaç gün önce bu konu ile alakalı görüştüğümüzü hatırlıyorum.. Yeni bir kafa satın almanızı söylemiştim.. ayrıca mail atarsanız, resime bakıp size birşeyler söyleyebilirim demiştim..

Mavi kafada kayıklık var demişsiniz.. Tabla üzerindeki bağlantı yerleri sabit, 0.1mm 0.2mm kayma var ise bu çok belli olmaz, kayıklık çok ise kafada problem vardır.. Fakat elinizdeki kafalar çok eski ise bu tarz problemler normaldir.

erkan(email işareti)istanbulreklam.com adresine resim atabilirsin..

Sevgiler Saygılar..