Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Ürünümüzün Kampanya Duyurusu.. Aslında bu şekilde tasarlamamıştım ama sağlık olsun :) boş bir zamanda diğerler alternatifleride paylaşırım...

kampanyacalsmasforum.png

Benzer konular

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
yokmu yav iyi kötü genellikle olumsuz hatalarımızı gün yüzüne çıkaran ayıp pis iyykk öğykk yerler bişiler deseydiniz :)

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Alet neymiş diye baya bir göz gezdirdim ve ne olduğunu logonun altında yazan ufacık şeyden az çok çıkarmaya çalıştım :D ürünün adını yazmamışsın anlaşılmıyor neyi sattığı

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
''Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz Active Yanakayar, Ortadan pas çıkartır, İleri koşturur adlı mucizevi ürün broşürü içinde 2 kelam etseydiniz beklentisine benim söyleyeceğim:

1 - Bu nedir ne işe yarar? :)
2 - Sağ üstte, patlama ve yazılarda bir hizalama sorunu var gibi..

Onun dışında şu elimde tutmuş olduğum mucizevi aleti, biricit bardot, fenerbahçeli cemil...

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
''Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz Active Yanakayar, Ortadan pas çıkartır, İleri koşturur adlı mucizevi ürün broşürü içinde 2 kelam etseydiniz beklentisine benim söyleyeceğim:

1 - Bu nedir ne işe yarar? :)
2 - Sağ üstte, patlama ve yazılarda bir hizalama sorunu var gibi..

Onun dışında şu elimde tutmuş olduğum mucizevi aleti, biricit bardot, fenerbahçeli cemil...

Abime katıldım :)

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Şener şen üstadıda anmış olduk yav nahıl mutlu oldum anlatamam :) Bu bir otomatik yana kayar bahçe kapısı motorudur. Bahçe kapısını bide yana nası kaydığını bunu bide otomatik nası yaptıgını anlatmama gerek yok sanırım :) ürün kampanyası genele değil sadece bayilere hitap edicek o yüzden ürün üzerinde fazla detaylı açıklama yapmadım tabi bu işin sektörel kısmı...burda sırf sektörel kısmının nacizane ürünün ne oldugunu göstermeme mes e lesindeki sebeb buraya koymama engel değil..keza bizler birazcık araştırmacı olabilirz. Ürünün ismi yazmıyor diyen dostane insan "Active Yanakayar" ürünün ismi google amcayı açıp bunu yazmanız size 3-4 saniye sonra engin bilgilere kavuşmanızı sağlar... neyse teşekkürler ama yorumlarınız için şener şene hala gülüyorum :p

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Buda diğer alternatifti yalnız biraz sektörden uzak bi tasarım oldu insert sayfası gibi ama olsun buda benim evladım gibi:sadsmile:

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Active yazdığın için marka gibi anlaşılıyor, aktif yanakayar sistemi desen bilmeyenlerde ne olduğunu az çok anlar bence. Diğer arkadaşlarda bana katıldığına göre ortada bir sorun var :) yarısı türkçe yarısı ingilizce bir CÜMLE olmaz olmamalı bana göre.