Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakter ve logo denemesi

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar ai programını öğrenmeye çalışıyorum. öğrenmek için genel olarak varolan resimlerin üzerinden geçiyorum veya o resimlerden bazı değişiklikler yaparak düzenlemeye çalışıyorum :) yorumlarınızı yazarsanız çok mutlu olurum:smile:

bu resimde minik kızı internetten buldum diğer erkek çocuguda kendim çizdim ona uygun birşekilde yapmaya çalışdım :)
bebeex.jpg

bunuda hepsini kendim çizdim :)
buvakbebes.jpg

buda my lokma logo olarak yapmaya çalıştım :)
mylokmalogolar.jpg

yorum bekliyorum:angel:

Moderatör tarafında düzenlendi:

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Ai öğrenmek için bende aynı yolu denemiştim.Pen toolu ne kadar iyi bilirsen o kadar iyi sonuç alırsın.İlk çalışmanda saçta ki hataların sanırım sende farkındasın.Hafif eller titremiş orda:)Göz beyazlıklarıda farklı.İlk çizdiğin gözü kopyalayıp diğer tarafa yapıştırabilirsin.Logodan anlamam ama yazı fontu ve O karakteri bence çok hoş olmuş:)elinize sağlık,çalışmaya devam.Takıldığınız yerde forumdan yardım alabilirsiniz.

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
Ai öğrenmek için bende aynı yolu denemiştim.Pen toolu ne kadar iyi bilirsen o kadar iyi sonuç alırsın.İlk çalışmanda saçta ki hataların sanırım sende farkındasın.Hafif eller titremiş orda:)Göz beyazlıklarıda farklı.İlk çizdiğin gözü kopyalayıp diğer tarafa yapıştırabilirsin.Logodan anlamam ama yazı fontu ve O karakteri bence çok hoş olmuş:)elinize sağlık,çalışmaya devam.Takıldığınız yerde forumdan yardım alabilirsiniz.

teşekkür ederim :) devamlı çizim yapmaya çalışıyorum inş ilerleteceğim forumdan çok yararlanıyorum :)

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk denemeye göre gayet güzel olmuş. karantina hanıma katılıyorum. başarılarınızın devamını dilerim :angel::smile:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Azim herşeyden önemli ve hata kapatıcı bir unsurdur.
Azminin bol olacağına ve bununla hatalarını kapatacağına inanıyorum. Söylenenleri dikkate almakta fayda var.
Başarılar.

' Aqua

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Banada anlatabilirmisiniz nasıl yaptığınızı ?

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar teşekkür ederim :) ayrıca aqua tabikide anlatırım ama bende grafikerler.netten derslerine baktım internetten araştırdım yaptım:) istersen kurcalayarak öğren o zaman daha kalıcı olur :)

futRos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fazlasıyla tatlı olmuşlar.:) Ellerine sağlık.:)

kuştepeli

🌱Yeni Üye🌱
dıyecek bsey blamıorm ellrıne saglık.sanırım bu ilk calısman ılk clısma ıcın ıı bı calısma