Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Çalışması

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet arkadaşlar değerli yorumlarınız sayesinde kartı bu aşamaya getirdim. Sizce nasıl olmuş değiştirmem gereken yerler var mı? Yorumlarsanız çok memnun olurum çünkü ne tasarımcıyım ne de grafik öğrencisi. Tasarımlarımı bu site sayesinde geliştirmeye çalışıyorum. Bu da yorumlarınızı almaktan geçiyor.

Son düzenleme:

Benzer konular

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Açıkçası ben beğendim, amatör birisi için oldukça iyi.
Fakat forum kuralları gereği iletişim bilgilerini gizlemeniz gerekir.
O şekilde tekrar yükleyin derim. Yoksa uyarı gelebilir.

Elinize sağlık.

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben bir albenisini göremedim hazır partlar ve arkaplanlar dışında

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben bir albenisini göremedim hazır partlar ve arkaplanlar dışında

Neresi hazırmış kartvizitin ben onu anlamadım ama neden böyle yorumladığını da çok iyi biliyorum senin o sinop afiş çalışmasına yaptığım yorumdan yola çıkarak yaptın yorummunu. Lütfen daha akıllıca ve mantıklıca hareket edin. Arka planı hazır vektörler ile oluşturdum ama hepsi bir arada değil.

musati

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence yaratıcılık bu olmaması lazım malum bi siteden alınmıs hazır vektörler ile değil %100 sizin tasarımınız olursa yaratıcılık tam manasını almış olur!.

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence yaratıcılık bu olmaması lazım malum bi siteden alınmıs hazır vektörler ile değil %100 sizin tasarımınız olursa yaratıcılık tam manasını almış olur!.

Şimdi şöyle anlatayım arka planını elimdeki resimlerle oluşturdum yani o tahta zemini boş durunca da kahve kalem vs. koymak istedim onların da vectorlerini buldum koydum. Yani hazır bir arka plan üstüne koymadım. Zaten olay bu değil olay kartvizitler. Göze hoş gelmesi için böyle yaptım.