Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kişisel logom olacak

anda

🌱Yeni Üye🌱
bu logoyu kendim için yapıyorum. bi yerden bakmadan tamamen kendi aklımdan yaptım ama bana başka bi logoyu çağrıştırıyor. böyle bişey var mı. varsa neyin logosu yardımcı olurmusunuz. ona göre üzerinde çalışacağım

35907875zj9.gif

Benzer konular

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Bu nasıl bir çelişki? hem hiçbiryere bakmadan çizdiniz hemde size başka bir logoyu çağrıştırıyor:)
Birde böyle birşey varmı varsa neyin logosu diye bize soruyorsunuz.Cevabını bildiğiniz soruyu neden sorma gereği duyuyorsunuz anlamadım.

anda

🌱Yeni Üye🌱
Bu nasıl bir çelişki? hem hiçbiryere bakmadan çizdiniz hemde size başka bir logoyu çağrıştırıyor:)
Birde böyle birşey varmı varsa neyin logosu diye bize soruyorsunuz.Cevabını bildiğiniz soruyu neden sorma gereği duyuyorsunuz anlamadım.

cevabını bilmediğim için soruyorum arkadasım. logoyu çizdikten sonra arkadasımın fikrini almak için göstermiştim, baska bi logoyu andırdıgını soyledi

handesigner

🌱Yeni Üye🌱

bu bir çelişki değil. görsel hafızamızda kalmış binlerce şekil var ve bazen kendi işimizi bile tekrar edebiliyoruz. bence sadece iyi birsey yapmak icin kendi çalışmasını bile zorlamak isteyen bir tasarımcının sorusudur.

Silass

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana "adolf hitler"i hatırlattı ilk anda :)

32gnclk

🌱Yeni Üye🌱
49fc6c199b46ce473e6f0d2fd7aa5433.gif

Antalyaspor logosundaki A ve S harflerine benzemiş

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşların bahsettiği Şekerbank'a ait simge:

819FB8AFE37C03428A9F3327b.jpg

35907875zj9.gif

anda

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar, haklısınız biraz benzerlik var ama o tur benzerlikler nerdeyse her yerde var. en basit örneği show tv ve cnbc-e logoları.bunun gibi yüzlerce örnek mevcut. yanlış mı düşünüyorum

bana "adolf hitler"i hatırlattı ilk anda :)

yaratıcılığından dolayı tebrik ederim seni Silass. o logodan hitlerin haçını çıkarmak...:wink: