Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kültür Evi Menü Çalışması

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Uzun zaman olmuş buralara uğramayalı
Buyurun nacizane yorumlarınıza sunuyorum...

RcHyJ5i.jpg

D8J82Bd.jpg

Benzer konular

korhanyilmaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk başta emeğine sağlık. Telefon numarasının olduğu yer olmamış bence daha düz olsa daha iyi olurdu fotoğrafların dekupe etmediğin yerlerinide dekupe et derim veya bir çerçeve ile süsleyebilirsin. kullandığın fotoğrafları bir tarafa doğru toplamışsın kenarda boşluk kalmış birazdaha yayabilirsin.:)

Dinear

🌱Yeni Üye🌱
Çok başarılı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık; ama bazı görseller dikdörtgen, transparansız. Onları da diğer görsellerde yatığınız gibi sadece tabak şeklinde bırakırsanız daha iyi olur.

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok başarılı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık; ama bazı görseller dikdörtgen, transparansız. Onları da diğer görsellerde yatığınız gibi sadece tabak şeklinde bırakırsanız daha iyi olur.

teşekkürler değerli yorumlar için
işin ilk hali görselsiz yapıldı fakat müşteri iş bitince görsel isyteyince ortaya bu çıktı bence görselsiz daha başarılı olurdu sanki...

ezgitalu

🌱Yeni Üye🌱
Kitap Takas

paylaşmayı seven arkadaşlaaaar :) yeni bi kitap takas sitesi buldum. adı kitapodam.. site de ilk kitap takasımı da yaptım. sizde benimle kitap takası yapmak isterseniz profilim KitapOdam Profil :))

zeyn0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocam Sağ Altaki Nargileyi Siyah Beyaz Yerine Orjinal Rengiyle Koysaydınız Alt Görünüşü Bozmazdınız yada Diğer Nargileyi'de Siyah Beyaz Yapabilirdiniz :) , Ama Bütün Olarak Bakıldıgında Çok Güzel Bir Çalışma Ellerinize Sağlık :)