Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kylie :)

caution

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar gecenin 3' ünde yaptığım bir çalışma :sleepy:

referans foto

Benzer konular

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
çizgileriniz hep kesik kesik (köşeli). akışkanlık yok. buna dikkate etmelisiniz. bir de elin yuvarlaklığını hissettiren ve fonla ayrılmasını sağlayan gölgelere biraz daha vurgu yapmanız gerek. zira, özellikle baş parmakla surat arasındaki ayrım farkedilmiyor (eğer benim monitorde renk sorunu yoksa).

iyi çalışmalar.

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Birazdaha ayrıntıya girersen ve gölge ışıklara dikkat edersen çok daha güzel olucak.Eline sağlık...

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
çizgileriniz hep kesik kesik (köşeli). akışkanlık yok. buna dikkate etmelisiniz. bir de elin yuvarlaklığını hissettiren ve fonla ayrılmasını sağlayan gölgelere biraz daha vurgu yapmanız gerek. zira, özellikle baş parmakla surat arasındaki ayrım farkedilmiyor (eğer benim monitorde renk sorunu yoksa).

iyi çalışmalar.

evet çizgilerde ki kesiklikler benimde dikkatimi çekti çalışmanın büyük halinde yok sanırım.

caution,ilk çalışmalarına göre ilerlemen devam ediyor.Azminden dolayı kutlarım.Elde ki hatalar ve gölge problemleri üzerine çalışmanı tavsiye ederim.Durmak yok:)

caution

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet çizgilerde ki kesiklikler benimde dikkatimi çekti çalışmanın büyük halinde yok sanırım.

caution,ilk çalışmalarına göre ilerlemen devam ediyor.Azminden dolayı kutlarım.Elde ki hatalar ve gölge problemleri üzerine çalışmanı tavsiye ederim.Durmak yok:)

teşekkürler kesinlikle durmak yok yola devam :wink::smile:

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
ama ben kesiklikleri büyük halinde de görüyorum. :worried: özellikle göz boyasının buruna gelen kısımları ve tırnak uçları...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Çalışmanın biraz daha ayrıntıya ihtiyacı var yüz el aynı tonda birleşik gibi görünmüş gölge ve ışıkla halledebilirsin emeğine sağlık.

caution

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler pırlanta yorumlarınız için ..
gecenin bi köründe yaptım başladığım işi yarım da bırakamam..uykusuzluk kylie'yi yendi :(

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk bakıldığında çizgiler kesik kesik ama büyütüldüğünde pek bir problem kalmıyor
ayrıca saçlarda biraz problem var
eline sağlık

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
zira, özellikle baş parmakla surat arasındaki ayrım farkedilmiyor (eğer benim monitorde renk sorunu yoksa).
iyi çalışmalar.

baş parmakla surat arasında ki ayrımı ben fark edebiliyorum
sanırım senin bilgisarında renk ayarı bozulmuş

ben beğendim çalışmayı ellerine sağlık

Mücerred

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uyusana be abicim, gece gece kylie ile ne işin var :D

oturup çizdin mi elle yoksa resmin üstüne boyama mı yaptın ?

respot

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

iyi çalışmalar.

Kesinlikle arkadaşa katılıyorum.. Lakin çiziminiz ilk bakışta iyi gözüksede gölgelendirme ve köşeli hatlar dikkatli bir bakışla çok bariz ufak açıklar veriyo bencede..

Başarılarının devamını dilerim..