Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mail sorunu! gereksiz kutusuna gidiyor

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar. İşallah konuyu doğru yere açmışımdır. Benim sorunum şu:
outlook ekspress ile şirket mailinde mailing oluşturuyorum. Nem alma cihazları ile ilgili ama deneme olarak gönderdiğimde gereksiz kutusuna gidiyor. Buda tabiki çoğu insanın okumadan sildiği mailler arasına giriyor. Maillerin gelen kutusuna gitmesi için ne yapmam gerekir? Yardımlarınız şimdiden teşekkür ederim...:angel:

mustafa_atr

🌱Yeni Üye🌱
Allah yardım etsin kardeş. senin sorunun çözümü yok gibi.

ugurozkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum server ayarını bi kontrol et cpanel mi kullanıyorsun

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet cpanel kullanıyorum. başka bir arkadaşım yolladığı zaman oluyor. onunkide şirketmaili,
yani benim adresim: ilker_xxx@teknikpazaar.xxx şeklinde onunkisi ise arif_xxxx@teknikpazaar.xxx şeklinde ikiside şirket maili smtp ve pop3 sunucularımız aynı yani onunkiler gelen kutusuna kayıt oluyor benimkiler ise gereksiz kutusuna :S

maydanoz

🌱Yeni Üye🌱
kardeş yolladığın mailin içeriğinde herhangi bir link varsa o yüzden düşme ihtimali çok çok yüksek eğer link varsa linki sil birde öğle dene kolay gelsin....

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
linki sildim oldu teşekkürler...

SanaLisyan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
seninle alakalı degıl kullandıgın sunucu ile alakalı bir hata bu :) ip den kaynaklanıyor outlook ekspress kullanma gereksız cpanelın varsa ************ mx kaydı gec 5 gb mail ve tum orjınal destegı verıyor zaten hotmail Bunu kullandırırsın sorun kalkar outlook ekspress degılde hotmail den gonderırler mailleri ve giden maiiller firma@firma.com gibi domaın adresın neyse o sekılde gider