Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Matematik Formülleri yazmak!

netizen84

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar indesing cc kullanıyorum. Mathmagic kurmayı başardım sanırım ama yine hata veriyor.Olay nedir bi türlü anlamadım.Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

seykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
MathMagic lisanslı değilse büyük sıkıntılar yol açıyor PC de bu sebepten dolayı birçok kişi mathmagic kullanmıyor windows işletim sistemlerimde...

Diğer bir sıkıntı ise daha önce kurup kaldırdın ise plugin hataları veriyor ve asla, kaldırıp tekrar kursan bile çalıştırma imkanın indesing içerisinden olmuyor.

Hatta ben birçok kez farklı zamanlarda farklı işletim sistemlerinde PC üzerinde denedim ve en iyi performansı XP de çok eski bir versiyonda direk içinde çalıştırmayı başarmıştım lakin ondada demo olduğu için 30 gün sonrasında kendini iptal etti ve düzenlemeleri yapamadım.

Kısa bir cevap lisanslı değilse hatalarla baş başasındır, indesing içinden çalıştıramazsın. Ve de kurduğun mathmagic versiyonu hangi işletim sisteminde çalışmaktadır onuda kontrol et.

Söylemeyi unuttum kullandığın MathMagic plungin CS6 için uyumlumudur onuda kontrol etmeyi unutma...

Başarılar dilerim.