Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ofskampnya.jpg

Kampanya broşürü

ofisafis2.jpg

Kampanya Afiş 1

ofisafis.jpg

Kampanya Afiş 2

kupon2m.jpg

Kampanya kuponu

Yorumlar için teşekkür ederim.

Benzer konular

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
ilk iki çalışma hoşuma gitti bence hoş olmuş...yalnız broşürde "ve daha birçok hediye" yazısıda farklı bi punto olabilirmiydi acaba diye düşünmeden edemedim, tabi bu sadece benim fikrim..emeğinize sağlık :)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Afiş çalışmaları güzel mavinin yine eşsiz tonlarını yakalamışsın :)) kampanya kuponu için biraz daha çalışsan sanki daha güzel şeyler ortaya çıkacakmış gibi emeğine sağlık.. :)

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk iki çalışma hoşuma gitti bence hoş olmuş...yalnız broşürde "ve daha birçok hediye" yazısıda farklı bi punto olabilirmiydi acaba diye düşünmeden edemedim, tabi bu sadece benim fikrim..emeğinize sağlık :)

Yorum için teşekkür ederim Soner. Yazıyı biraz küçük tuttum ana hedefleri araba verdiklerini belirtmek olduğu için sonradan okunmasını istedim o yüzden o şekilde düşündüm. Tabii ki dediğin gibi farklı puntolarda da uygulanabilir ama o zaman da ilk yazıldığı için arabaya vurguyu kaybeder.

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Afiş çalışmaları güzel mavinin yine eşsiz tonlarını yakalamışsın :)) kampanya kuponu için biraz daha çalışsan sanki daha güzel şeyler ortaya çıkacakmış gibi emeğine sağlık.. :)

Teşekkür ederim layer :) ya kupona özenmedim acıkcası :) belki biraz daha oynayabilirim :) Bu arada mavime laf atma bakim :) hem dedim mavi olmayan iş de paylaştım diye ama yorum yapmamışsın.:p Sonra adım maviliye çıkıyor işte :p

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkür ederim layer :) ya kupona özenmedim acıkcası :) belki biraz daha oynayabilirim :) Bu arada mavime laf atma bakim :) hem dedim mavi olmayan iş de paylaştım diye ama yorum yapmamışsın.:p Sonra adım maviliye çıkıyor işte :p

Mavi iyidir, mavi güzeldir, mavi cicidir hem bende severim maviyi iyidir mavi iyi :D

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Bütün çalışmaların yine harika, tertemiz.. Eline sağlık. Sadece en üst çalışmada "Alışverişin hiç bu kadar... diye devam eden beyaz zemindeki yazı zayıf geldi, tipografisi biraz daha güçlendirilmeli bence....

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
birdaha mavinin adını bile anmayacağım yeterki sen favorin olan bu renkten vazgeçme.. :D

tamam tamam vazgeçmiyorum :) şaka takılıyorum :) maviden vazgeçemem:)
Mavi benim eski sevgilim
Mavi benim en vefalı yarim
Ben onu hangi renkler için terk ettim
O beni bırakmıyor

Teşekkürler Baha... :p

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bütün çalışmaların yine harika, tertemiz.. Eline sağlık. Sadece en üst çalışmada "Alışverişin hiç bu kadar... diye devam eden beyaz zemindeki yazı zayıf geldi, tipografisi biraz daha güçlendirilmeli bence....

yorum için teşekkür ederim Erkal. Bilmem bu haliyle benim hoşuma gitti biraz kibar dursun istedim :) Aslında az daha küçültmeyi dahi düşünmüştüm :) ama alternatifte denerim arkadaşım. Olumlu düşüncelerin ve yapıcı yaklaşımın için çooook teşekkür ederim.

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
tamam tamam vazgeçmiyorum :) şaka takılıyorum :) maviden vazgeçemem:)
Mavi benim eski sevgilim
Mavi benim en vefalı yarim
Ben onu hangi renkler için terk ettim
O beni bırakmıyor

Teşekkürler Baha... :p

çok anlamlı bir son oldu :D

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
emeğinize sağlık... hareketli çalışmalar...

srpsyn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık temiz çalışmalar..

Dark Water

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline sağlık güzel çalışmalar.
gözüme carpan noktalar, ürünlerin gölgeleri ve 'sahibini bekliyor' yazısındaki o geçiş