Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

oyun grafik çizimi için grafiker aranıyor - Türkiye Geneli

yusufakman

🌱Yeni Üye🌱
oyun grafik çizimi için grafiker aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: illustrator
photoshop

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: merhaba arkadaşlar projemiz için freelancer bir grafiker arıyoruz.
proje hakkında bilgi
türü:strateji
platfrom:mobil ve sosyal
çizim türü : vektörel yada normal
çizilecekler:
1-) 8-10 tane bina 2 tanesi 4-5 karelik animasyon
2-)1 arkaplan (oyun arkaplanı)
3-)4-5 tane buton
4-)3-4 tane minyatür asker

arkadaşlar çalışmalar parça parça yapılacaktır yani anlaştıgımız kişi ile ilk parçasını yaptıracağız herhangi bir sıkıntı yaşamassak grafiker arkadaşımızla bütün parçaları kendisiyle yapacagız toplam 50 ye yakın bina animasyon vs olacak detayları detaylı olarak çalışılacak arkadaşa bildireceğiz

iş için bütçe : 200 tl

örnek çizimlerinizi konuyla ilgili olursa daha iyi olur ve fiyat teklifinizi yollarsanız sevinirim.
herkeze iyi çalışmalar.

E-posta: yusuf_akman_2@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

reko

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zarar etmeyesiniz? 200 lira çok 50 tl ye bağlayabilirdiniz bence.

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çinde yaptıramazsın sen bu paraya hocam , oyun tasarım gibi işleri bırak sen bence site adminleri bu tür ilanları gördüğü gibi kaldırmalı bence .

yusufakman

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum çok bilgilendirici yorumlar yazmışsınız diye başlamak isterdim bu mesaj ama malesef başlayamıyorum galiba siz paranın çok kolay kazanılan bir şey oldugunu düşünüyorsunuz.bu proje için grafiker arkadaş haricinde 3 kişi ile daha çalışıyor malzemeler alınca gerekli hesaplar alındı vs en başta ayırdıgımız bütçeye göre paylaşım yaptık ve kabul eden bir arkadaşla devamlı çalışmak amacıyla siteye konuyu açtık.gerçi şu var nasıl yargıladıgınız önemli degil yorumunuzu bildirebilirsiniz ama bazı arkadaşlar seviyelerini çok düşürerek yorum yazmışlar buda hiç hoş degil yapıcı fikirler ile yorum yapmak galiba bu tür yıkıcı ve seviyesi düşük şekilde yorum yapmaktan daha zor geliyor size çalışacagımız ve gerçekten olayı idrak edecek bir arkadaş ile çalışacagımızı düşünüyorum herkeze iyi günler diliyorum

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Peki siz tasarımın , çizimin kolaymı yapıldığını sanıyorsunuz acaba ? okadar masraftan bahsetmişsiniz peki okadar kalem işin alacağı zaman , harcanıcak emek nedir ?

Dalga geçilmiş olabilir bu canınızı sıkmış olabilir ama verdiğiniz ilanda bu işler uraşan insanlarla dalga geçmeye karşılık gelen bir ilan , bu ve bunun gibi ilanları görmekten 2 karton sigara parası anca edicek fiyatlara tasarım beklenmesinden insanlar artık yıldı ve bu tip tekliflere böyle karşılıklar vermeleri gayet normal , onun için para kolay kazanılıyo sanıyosunuz felan diye atar yapmanın alemi yok zira bu ülkede parayı en zor kazanan meslek guruplarından biride tasarımla uğraşan insanlar , piyasa aratırması yapmayıp komik bir rakam verdikten sonra kızmaya hakkınız yok , he bütçeniz kısıtlıdır tamam durumu belirtirsiniz bir kaç arkadaş bir projemiz var grafik tasarım desteği lazım ama bütçemiz budur denir ilanda ozaman bu tip eleştiriler yapmaz kimse , yok büyük şirketim ama bu işe az para vermek istiyorum derseniz buyru stock sitelerine gözatın 200 tl nin çok altına dahi istediklerinizi karşılayabilirsiniz.

Black1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.artstation.com
Peki siz tasarımın , çizimin kolaymı yapıldığını sanıyorsunuz acaba ? okadar masraftan bahsetmişsiniz peki okadar kalem işin alacağı zaman , harcanıcak emek nedir ?

Dalga geçilmiş olabilir bu canınızı sıkmış olabilir ama verdiğiniz ilanda bu işler uraşan insanlarla dalga geçmeye karşılık gelen bir ilan , bu ve bunun gibi ilanları görmekten 2 karton sigara parası anca edicek fiyatlara tasarım beklenmesinden insanlar artık yıldı ve bu tip tekliflere böyle karşılıklar vermeleri gayet normal , onun için para kolay kazanılıyo sanıyosunuz felan diye atar yapmanın alemi yok zira bu ülkede parayı en zor kazanan meslek guruplarından biride tasarımla uğraşan insanlar , piyasa aratırması yapmayıp komik bir rakam verdikten sonra kızmaya hakkınız yok , he bütçeniz kısıtlıdır tamam durumu belirtirsiniz bir kaç arkadaş bir projemiz var grafik tasarım desteği lazım ama bütçemiz budur denir ilanda ozaman bu tip eleştiriler yapmaz kimse , yok büyük şirketim ama bu işe az para vermek istiyorum derseniz buyru stock sitelerine gözatın 200 tl nin çok altına dahi istediklerinizi karşılayabilirsiniz.

Boşver arkadaşım böyle ilan açanları kaale alıp cvp dahi yazmamak lazım ! düzenli çalışcak adam arıyomuş ! 200 liraya bi oyunun grafiklerini çizicek adamı bulupta kaçırırmıyım demiyoda anlaşırsak sürekli çalışıcaz diyo . Paranın kolay kazanılan birşey olduğunu sanmıyoruz arkadaşım ! ama neden biliyormusun ? işte insanların sanatını emeğini 200 tl ye almaya çalışanlar yüzünden !

yusufakman

🌱Yeni Üye🌱

Benim tepkim olayi kavramayip sadece kotu yorum yapmaya calisan arkadaslaradir sizin yorumunuz gayet yapici bir yorum olmus keske herkez sizin gibi yorumlar yapsaydida herkez mutlu olsaydi yani yorumunuzda seviyenizi dusurmemissiniz dusunlerinizi yazmissiniz ve benim tarafimdanda empati kurmussunuz ve tavsiye bile vermissiniz ama bazi arkadaslar istedikleri gibi anlayip ona gore yorum yapiyorlar. Atar bolumunu anlayamadim ne demek oluyor ?
İyi gunler dilerim herkeze

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kızmak anlamında kullandım kızmanıza gerek yok yada kızmamanız lazım gibi

grapkub

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teklifinizle ilgili

merhabalar sizinle çalışmak isterim isterseniz bir kaç tane yapmış olduğum tablet boya çalışmamı gönderebilirm

yusufakman

🌱Yeni Üye🌱
Sosyal Oyun İçin Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Sosyal Oyun İçin Grafiker Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop
adobe illüstrasyon
flash
vb

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: merhaba arkadaşlar

sosyal oyun projemiz için grafiker aramaktayız

yapılacaklar daha çok menü tasarımları butonlar gibi gui nesneleri onun dışında az sayıda çizim var
animasyon neredeyse yok denecek kadar az.

anlaştıgımız arkadaşa tüm detayları bildireceğiz oyun sosyal bir oyun yani facebook oyunu bulmaca tabanlı taş patlatma üzerine kurulu

çizilecekler temel olarak
-menü: play butonunun oldugu üst barın ve göstergelerin bulundugu ve en yüksek puanının göründügü giriş menüsü
-harita:bölüm sayısını belirten hangi bölümde oldugumuzu anlamamızı sağlayan bir harita
-bitiş menüsü:eek:yun sırasındaki puanımızın yazdıgı ve ileri paylaş gibi butonların bulundugu oyun ekraranının ortasında küçük pencere olarak oluşacak menü
-arkaplan: oyun alanının arkadasına bir arkaplan
-6 tane renkli çizilmiş meyve resmi animasyon olarak yok denecek kadar az yazmamım nedeni bu butonlarda meyvelerde gerekirse animasyon ekleyenecek meyvelerin üzerine gelince 2-3 karelik küçük bir animasyon olacak animasyonda png formatında karelerden oluşacak butonlar menüler bir birlerine benzeye bilir yani bir arkaplanı digerindede kullana bilir yada bir butonun renginde vs oynarak digerine geçirebilirsiniz önemli olan güzel gözükmesidir. oyun temel olarak taş patlatma oyunlarının izinden gidiyor (candy crush,diamond dash gibi)

örnek bir çizim (konu ile alakalı olursa daha iyi olur) ve fiyat tekliflerinizi mailimize bekliyoruz

E-posta: yusuf_akman_2@hotmail.com