Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pen Tool Sorunu

supazoom

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, bilgisayarımda photoshop cs4 extended kurulu.
Sorunum pen tool seçili iken layer üzerinde çizim yapmaya başladığımda shape seçeneği otomatik olarak paths e dönüyor çizimi bitirdiğimde çizimi shape layer olarak oluşturmuyor. Sanırım çözümüde basit birşey ancak ben bulamadım, photoshopla amatör olarak uğraştığım için.
adszrux.png

Son düzenleme:

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
zemin siyah rengi mı? eğer öyle ise Pen tool ile yaptığınız çizm Shape rengi siyah olduğuna zemin üzerine göremezsınız...

Birde PenTool seçili halde menü çabuğu üzerine Pen simgesinde üçgen üzerine tıkladığınız zaman çıkan menüden Reset Tool demilisiniz

supazoom

🌱Yeni Üye🌱
Daha önce resetledim ancak fayda etmedi freeform pen seçili iken veya rectangle tool seçili iken çizimler shape olarak ayrılıyor ama pen tool da maalesef olmuyor :(
adszlmp.png

narabi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
adobec.jpg

özellikle style yazan yere dikkat et ordan kaynaklanıyor olabilir ama tam anlatamamışsın derdini gene düzelmezse burdan görüşelim...

supazoom

🌱Yeni Üye🌱
Sorun sanırım bendeki yüklü olan versiyondan kaynaklanıyordu master collection indirip kurdum bu versiyonda problem yok istediğim gibi oluyor.

narabi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Olayı kökden bitirmişsin arkadaşım harikasın tabiki teknolojiye ayak uydurmak gerek ...
AMA PHOTOSHOP CS4 EXTENDED İ DENE DERİM