Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Prodüksüyon Firması İçin Yaptığım Logo

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sadece MG harflerinin olacağı bir logo istendi ben de bu logo çalışmasını yaptım beğenildi ve kullanılmaktadır.

Aqls.jpg

misel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben beğendim, gayet net. ellerinize sağlık

Respect26

🌱Yeni Üye🌱
İlk bakışta gayet profesyonel bir çalışma olduğu anlaşılıyor.Sunumunuz ve renkler birbiriyle örtüşüyor.Ellerinize emeğinize sağlık.

muratsomuncu

🌱Yeni Üye🌱
bence logo çalışırken birgün uzaklaşıp tekrar geldiğinde yeniden değerlendirseydin çok daha ötesini yakalayabilirdin...doğru güzergahta gezerken aradığını bulamadan ansızın geri dönmüşsün...bitmemiş havası var...burda bitirmemeliydin.bence sende böyle düşünüyorsun...sanki birşeyler eksik...

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence logo çalışırken birgün uzaklaşıp tekrar geldiğinde yeniden değerlendirseydin çok daha ötesini yakalayabilirdin...doğru güzergahta gezerken aradığını bulamadan ansızın geri dönmüşsün...bitmemiş havası var...burda bitirmemeliydin.bence sende böyle düşünüyorsun...sanki birşeyler eksik...

Dediklerinize katılıyorum :) geri dönüp tekrar çalışmamamın birçok sebebi vardı teşekkür ederim yorumunuz için.

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
M ve G arası boşluk biraz daha açık olmalı. Logo küçüldükçe M ve G birbirine girecek aradaki o küçük boşluk ortandan kalkacak, orijinal de olandan farklı bir görünüm elde edilecek. ayrıca MG ve Prodüksüyon boyutunu orantısız yani MG, Prodüksüyon a göre aşırı büyük kalmış. Gözlemlerim bunlar. logo tekrar revize edilebilir. Genel anlama dönersek güzel bir çalışma.