Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

resimdeki fontun adını bilen varmı

rokozay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar resimdeki fontun ne adını biliyorum ne sanını..

fikri veya arşivinde olan varsa iletişime geçelim lütfen..

WhatTheFont bulamadı.. !!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

tadeks70

🌱Yeni Üye🌱
..şu fontu bilen varmı arkadaşlar..:(((

bende arıyorum

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
konu başlığınız bu seferlik düzenlenmiştir tekrarı halinde silinir

Kurallara Aykırı Başlık:

forum kuralları mutlaka okuyunuz

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan
konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

rokozay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Konu başlığını düzeltiği ve ilgi gösterdiği için moderatör arkadaşa teşekkür ediyorum ama ben bu fontla ilgili halen bir ipucu bulabilmiş değilim..

işin doğrusu sözkonusu olan tek kelime yada az bir yazı olsa çizmekten üşenmem ancak uzun bir yazı için font lazım..
Kaldıki karakter oluşturmakta problem değil ancak elimdeki harfler bir font oluşturmak için yeterli değil..

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu başlığını düzeltiği ve ilgi gösterdiği için moderatör arkadaşa teşekkür ediyorum ama ben bu fontla ilgili halen bir ipucu bulabilmiş değilim..
işin doğrusu sözkonusu olan tek kelime yada az bir yazı olsa çizmekten üşenmem ancak uzun bir yazı için font lazım..
Kaldıki karakter oluşturmakta problem değil ancak elimdeki harfler bir font oluşturmak için yeterli değil..

Kardeş daha öncede soruldu fakat böyle bir fon varmı bilemedim ama avant garde den rahatlıkla yapılabilir iyi çalışmalar