Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

S dizayn oto krom aksesuar firmasına fiyat katalogu çalışması

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sadece kapak tasarımlarını hazırladım içlerin yazımı bitince ona gore tasarım yapılacak.(Araba resimlerinde firmanın satmış oldugu üürünleri Efekler kullanarak parlattım ama orjinalinide bozmak istemedim.)
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
1-
sdiazyn1.jpg

2-
sdizayn2.jpg

3-
sdizayn3.jpg

4-
sdizayn4.jpg

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
kesinlikle 4.olan ama krom oto aksesuar yazısını renkli yaparsan birde alttaki dairelerin arasına çizgi koyarsan on numara olur eline sağlık.

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
4. Tasarım hoşuma gitti. Fakat 2009 Fiyat Listesi fontunu değiştirmelisin bence.
Logo ve krom oto organizasyon yazısını 3 tasarımdaki gibi uygularsan daha iyi olur.

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için bi kaç değişiklik yapıp müşteriye sunucam.Ama en çok istediğim 2. numara nedense o hosuma gidio:)

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için bi kaç değişiklik yapıp müşteriye sunucam.Ama en çok istediğim 2. numara nedense o hosuma gidio:)

2. numaradaki kapaktaki allttaki resimlerin orantısı biraz gözüme batıyo sayılar.
hemde yazım hatası var FIYAT LISTESI olmuş

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
Onu bilerek öle yaptım farklı bi tasarım olsun die ayrıca göze batması iyi olur ürünler öne cıksın:)

iksir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
4. çalışmanız güzel kardeşim. Ellerine sağlık.

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
Bende 4 diyorum, 2. tasarımda Arabanın Güzelliği ve Zemine verdiğin Renk seni aldatmasın :) ellerine sağlık kolay gelsin ..

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür eederim belkide ondan onu cok begendim :)
ama aslında arabanın krom olması onu sonra çizime cevirmem felan değişik bi etkileşim oldu bence

rcmnznnt

🌱Yeni Üye🌱
guseller ama 4 uygulama tmm bı resımdı saten
ama yınede begendım ellerıne saglık

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence seni resimler kurtarmış resimleri alçış komuşsun bi özenti veye çalışma yok ortada

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence seni resimler kurtarmış resimleri alçış komuşsun bi özenti veye çalışma yok ortada
By kanarya ardaşım resimler kurtarmış diyosunda zaten bizim işimiz bu.firmanın yaptıgı işe uygun resim ler malzemeler bulup bunu tasarımda göze hoş gelecek bi kaç hareketle bitirmektir.Mesele Özdilek sadece biresim ve özdilek logosu koyuluyor ve herkes baktıgında cok güzel diyor:)