Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

şirine13

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
grafikpaylasim.azbuz.com
grkjz3copytp4.jpg

:D:D:D

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
buda benim ufak bir çalışmama :)
tabela%20montaj%2001%20copy.jpg

az biraz dandik olmuş ama idare edin :)

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu çalışma çok hoşuma gitti çalışmayı gerçekten şişe içinde gibi göstermeyi nasıl yapıyorsunuz bu çalışmanın bir ismi varmı ona göre internette araştırma yapacağım...

TEşekkür Ederim
bir ismi yok ÇAlışmanın photoshopda layer bölümündeki kilidi kaldırıp opacity degerini düşürerek yapabilirsin corelde yapmakda mümkün

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İyi herşey güzel de ben zten televiziyon çalışmasını yapmıştım :S sizden önce ayıptır yane istemiyorsanız katılmıyım :)

Son düzenleme:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
İyi herşey güzel de ben zten televiziyon çalışmasını yapmıştım :S sizden önce ayıptır yane istemiyorsanız katılmıyım :)

arkadasım televizyondaki görüntünü gazeteye ekledik devam etti kimse artniyet aramasın oyuna devam ;)

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar bence oyunun taaa en başında şimdiye kadarki kullanılan fikirleri yapmayıp daha geniş olsak daha yaratıcı fikirler ortaya çıkabilir gazete televizyon ilk oyundada kullanıldı ikinci oyunda da örnek veriyorum mesala lola nın yaptıgı çalışma gazet geniş ve başarılı
şahsen benim fikrim böyle ne düşünürsünüz bilmem

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Arkadaşlar bence oyunun taaa en başında şimdiye kadarki kullanılan fikirleri yapmayıp daha geniş olsak daha yaratıcı fikirler ortaya çıkabilir gazete televizyon ilk oyundada kullanıldı ikinci oyunda da örnek veriyorum mesala lola nın yaptıgı çalışma gazet geniş ve başarılı
şahsen benim fikrim böyle ne düşünürsünüz bilmem

Ben de herşeyin farklı olmasını isterim ama, herkesin çoook geniş düşünemeyeceğini aklımızdan çıkarmamalıyız. Bence bu sadece bir oyun ve herkes elinden geleni yapmalı. Bu, oyunu daha eğlenceli ve huzurlu hale getirir. Bir yerde başa dönülüyor gibi olsa da bir bakmışız bambaşka noktalara geliniyor. :D Öyle ya da böyle istenen oluyor. Kimse kaygılar taşımasın ki, eğlenelim.

elf_1903

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben buraya nası resım eklenıyo bılmıyorum :S ama gercekten cok gusel eklemeler yapılmıs