Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık Bilgisayar Çok Ucuza.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AnaxagoraS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.beklenmeyen.com
Genel Özellikler

Kasa Mini Tower
Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Vga (ekran Kartı) ATI HD 4650 PRO 1GB (2GB HM)
Hdd (sabit Disk) 500GB + 500 Gb Taşınabilir Slim Hdd Casper
Klavye Multimedia Q Türkçe
Bellek 3GB DDR-III
Monitör 19W LCD Monitör
Mouse Optik Ps2
işletim Sistemi Orijinal Windows® 7 Ultimate
Optik Ürünler DVD Yazıcı
Cpu (işlemci) Intel® Core™ 2 Quad İşlemci Q8400 (2.66 GHZ 4 MB L2 1333MHZ)

Hoparlör 2.4 Watt
Ek Özellik 6 USB 2.0 (2'si önde) Paralel- Seri & PS/2 bağlantı noktası VGA çıkışı x 1 Mikrofon Girişi x 1 Kulaklık Çıkışı x 1 Ses Girişi x 1

Hediye Microsoft Security Essentials Antivirüs Yazılımı Logitech Webcam Microsoft Office 2007 Full Sürüm

Garanti 2 Yıl

Bilgisayar Sıfır Denilecek Kadar Az Kullanıldı. Lütfen Saçma Tekliflerle Gelmeyin.

İstendiği Takdirde Format Atılarak Sürücüleri Kurularak Teslim Edilecektir Ama Yok Formata Gerek Yok Derseniz İçerisinde 2000 Tl'lik eğitim setleri mevcuttur.

bilgisayar_masasi_6002_ceviz.jpg

Bilgisayar Masası istendiği takdirde verilecektir. Ücret talep edilmeyecek.

Arkadaşlar bilgisayarımın özellikle işlemcisi mükemmel i3'ten daha hızlı işlem gördüğünü biliyorum en azından. Bu fiyata millet dual core makina alıyor ama ben size bilgisayar zevkinizi 4'e katlayacak bir makina veriyorum.

Fiyat : 1000 Tl.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...