Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Site Hakları Hakkında

freedoom16

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.paylasimdukkani.com
merhaba

ben php bilmıyorum ögrenmeye başladım

hazır e-ticaret yani alışveriş sitesi scripti indirip bunu tamamen değiştirmek istiyorum görselini felan filan html ve css bilgim var.

Ben sadece php sini yani mantığı alıcam admin panelinden ürün ekleme , üyeler felan sadece bunun için hazır script indirip yazıcam normalde bende yaparımda cok ugrastırır sayfalarca yazmam gerekır otomatık admın panelınden eklemek varken ugrasmak gerekmez.

Ben byle bişe yapsam ve o scripti düzenlesem kullansam veya satsam bi şey şuç'a girermi =​

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Bu normalde bende yaparımda şu var bu var o yüzden yapmıyorum demek büyük bir yalan biliyorsunuz değilmi? Tabii ki biliyorsunuz da işte lafın gelişi. Bunu demeyin lütfen bilmiyorum deyin, yapamıyorum deyin, bu olgunluğu gösterin. Yok gerçektende biliyorsan biraz uğraş zaman ayır kendi işini yap, öyle başkasının scriptini alıp editlemekle ben iş yaptım demek olmaz. Unutmadan bu editlenecek script wp joomla gibi bir CMS ise iş değişir o zaman yapacağın zaten editlemekten fazlası olacaktır. Neyse uzun lafın kısası biliyorsan kendi işini yap hem geliş hemde ortaya sana özgü bir iş cıksın.

freedoom16

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.paylasimdukkani.com
Benim sordugum sorunun cevabını yazmamıssın
Daha 2 gün oldu php'ye başlayalı Bu işte kafayı yoruyorum bana değil sana kolay gelsin ;)

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Benim sordugum sorunun cevabını yazmamıssın
Daha 2 gün oldu php'ye başlayalı Bu işte kafayı yoruyorum bana değil sana kolay gelsin ;)

Sorunun cevabı oldukça açık, kendi çalışmanı yap başkasının scriptini editleme. Ama onu sadece örnek alacağım diyorsan ki bunu diyor olsan burada sormazdın, örnek alacaksın tabiki. php ye başlayalı 2 gün olduysa "bende yaparım" gibi cümleler sarf etme bir daha. Son olarak o kolay gelsin ile ne demek istediysen acıklada bilelim.

drawsever

🌟Usta Tasarımcı🌟
derme çatma, derleme toplama scriptlerle ürün satışı yapan bir site meydana getirmek ne derece mantıklıdır orası tamamen ayrı bir soru. güvenlik açığı varsa, adam gibi kodlanmamışsa, arada derede eksik kodlar varsa iki günde gümlemeyeceğinin garantisi de yoktur.
sorunun cevabına gelince, bir asp kodlayıcısı olarak günlerce mesai harcadığım, benim kodladığım bir siteyi biri senin gibi alıp bedavadan kullansa her gün hatrını sorarım haliyle.
ha, bu arada site ölmüşlerinin hayrına kodlanmıştır o ayrı..

freedoom16

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.paylasimdukkani.com
2 gün olunca 3.günün olmuyacağımı anlamına geliyor :) Ayrıca Yaparım niye demiyecem tabikide yaparım sizde insansınız bende..

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
konuyu dağıtayım;
Kardeş konu kopyala yapıştır olacak ise; bi dene olursa olur :) olmadı, birini kafalayıp yaptırırsın ,
Yasallık konusu: risk almaya değer, e-ticaret için bankalar ile sözleşmeler yapmalısınız.
Bankaya gerek yok, kart numaralarını yazsalar yeterli derseniz; Bu işler son 5 yıldır sıkı takip altında, aynı ülkeden yapmamanızı öneririm.