Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Site için yaptığım logolar...

lucky1111

🌱Yeni Üye🌱
Amatör olduğum için renk uyumu konusunda iğrenç şeyler yaptım..Alakasız renkler seçtim affola:)....Bir de Ps ile yapmadım...

Yorumlarınızı bekliyorum....

ordakal.png

ordakal1.png

ordakal2.png

ordakal3.png

ordakal4.png

Benzer konular

harmedesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.harmedesign.com
Çalışmalarınız amatörce hazırlanmış. Daha keskin çizgiler/hatlar kullanmalısınız. Yazıdan çok logoya önem verin.

Son düzenleme:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede amatorce olmuş logo hakkında iyi ve detaylı araştırma yapmanız gerek bunlar olmamış başarılar

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Amatör olduğum için renk uyumu konusunda iğrenç şeyler yaptım..Alakasız renkler seçtim affola:)....Bir de Ps ile yapmadım...

''Amatör olduğum için , renk uyum konusunda iğrenç şeyler yaptım'' Amatörler renk uyumunda iğrenç şeyler yapar diye kaide yoktur yahu. Ama farkındayım kendimden diyorsan evet 'affola'.

Ayrıca ben bi kısmı daha anlamadım. Ordakal ? nedir ne iş yapar ? Buna göre bir yorum yapmak daha iyi olacaktr.

'' Kalp , Gülen Surat , Ay , Taç , Yazı üzerinde tutturduğun bayanlar ''

lucky1111

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür Ederim yorumlarınız için...

Ordakal forum sitesidir...Dediğiniz ifadaleri öylesine koydum... Sadece o kızların ortak yönü var siteyle...Hafiften +18 şeyler var sitede ama öylesine yaptım logoları yani amacım yoktu:=)...

Yazılar direk fontla ilgili..Hoşuma gittiği için onları kullandım...

Amatör çalışmalar olduğunu söylemiştim zaten bunu biliyorum...Çünkü ilk çalışmalarım bunlar...İnşallah dediğiniz gibi ileri de başarılı olabilirim...