Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

su firmasına logo görüşleriniz

grf_tasarım

🌱Yeni Üye🌱
su3gr2.jpg

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok amatörce duruyor. sade vektör olarak çalışsan daha güzel olur.

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biraz daha suya yakın mavi secersen daha güzel gözükür ve firmayı anımsatır..

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
üzgünüm ama biraz daha çalışmalısın. forum da gelecek eleştiriler seni yönlendirecektir.

• öncelikle kullandığın efekt çok kötü. logo çalışmalarında (ve bütün çalışmalarında da) bu tip efektler kullanmamalısın.
• firmanın adını hiç anlayamadım. firma adı kolay okunabilir olmalı.
• kullandığın fontta kötü.

iyi çalışmalar

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
pek olmamis gibi, hani bu logo üzerinden bi tavsiye de de bulunamiyorum, kusura bakma ama olmamis

unılee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yabancı firmamı? damlada olmasa anlaşılmaz suyla alakası. vasaTaltı

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Logo güzel gibi gözüküyo ilk bakışta ama su demezsen ben spor jmlstkçi fln olsaydım logo guzel olurdu çok fazla efekt uygulamıssın renkler aynı suyu ifade eden bi renk değil fazla...Oly yazıo O hafini damla yapman gayet güzel çok iyi olmus ama logo tasarım alakasız.... O nu beğendim o kdr :) hadi bklm kolay gelsin...

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
logo çalışmalarında efekt kullanma, logo tasarımını vektörel çalış. Göze daha hoş gelir. birde sen bunun yazısını bildiğin için kolay okuyabilirsin ama yeni gören birisi bu yazıyı tam olarak okuyamaz. ellerine sağlık fakat üzerinde birazdaha çalış derim ben.

•´¯`•*» ( B¥ îMåj ) «*•´¯`•

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence su logosu diye illa mavi kullanmak zorunda değilsin ama kullanıcam dersen suya daha yakın berrak mavi kullan derim.ayrıca kullandığın efektler amatörce tek tıkla verilmiş efektler. ve karışıklık söz konusu bence efekt kullanmadan güzel bi tipografik uygulamayla kurtarırsın bu işi emeğine sağlık

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Herhalde daha yeni başlıyo arkadaş ki böyle hatalar yapmıs ufak tefek değil baya var yorumlarda... bunu gösteriyo...:/

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
bircogumuzun ilk yaptigi logo tahmin ederim ki bu arkasin logosundan daha berbetti şahsen benim öyleydi. onun icin arkadasin hevesini kirmamasi lazim, arkadasim istersen basarirsin....

adamim19

🌱Yeni Üye🌱
başka bir su firmasından esinlenmişsin adamı ama malesef olmamış kardeş bence corel logo yapımı için süper bir program saygılar

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben hiçbişi anlamadım logodan photoshop uygulamadan önce logo konseptini oturt bence logo olmamış kardeş kusura bakma....

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
arkadaşım kullandığın logoyu başka bir yerden almışşın sanırım üzerinde değişiklik yapmışşın biraz. olmazki böyle. kendi emeğinle birşeyler yapmalısın vede kötü olmuş