Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

swf den fla yapmak

Yabangülü

🌱Yeni Üye🌱
swf file'i fla formatina nasil gecirebilirim ? Yardımcı olabilir misinizzzz aacil yardıma ihtiyacim var...Internet üzerinde buldugum programlarla full export yapamadim... Simdiden tesekkürler..

Benzer konular

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
internette arama motorlarında "swf to fla" anahtarı ile arattırırsan, karşına birçok program çıkacaktır. Bunları deneyebilirsin...

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
yada en iyisi boşa aramayın
internette bulacağınız programlar sayesinde swf yi flaya çevirsenizde editleyemezsiniz
daha doğrusu sorunlarla karşılaşırsınız
1- kodlar kaybolur
2- bütün herşeyi grafik olarak görür
3- bir süre üzerinde çalıştıktan sonra fla dosyası açılmaz

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet benimde tasvip etmediğim bir programdır onlar. İlk başta bakıldığında bedavacılık açısından düşünüldüğünde güzel bir program parasını ödemediğiniz templateleri editleyerek değiştirebiliyorsunuz. Ancak artık flash larda bunlarında korunmaları mevcut. Ve piyasadaki çoğu flash template leri bu korunmalar ile dolu... Ayrıca konu warez e gitmek üzere konu kilitlenebilir. Bu yüzden dolayı bu açıklamalar yeterli olucaktır size...

Yabangülü

🌱Yeni Üye🌱
Tesekkürler, satın almak problem degil ama demolarında tam anlamiyla calisamadigim icin oneri almak benim icin önemliydi.

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
swf converter die bı program aratırsan bulabılırsın

spilgirl

🌱Yeni Üye🌱
kesinlikle bende önermiyorum hiç bir şekilde kullanamıyorsunuz bende kulllanamadım çok fazla üstüne düştüm yapmaya çalıştım ama nafile

RaikeA

🌱Yeni Üye🌱
Bosuna Aramayın öyle bı program yok.... Olsa Zaten Emege Dırek katlıam olur....

Adam Saatlerini Wersin Kodlar YAzsın... UGrassın...

Sen Gel 5dkda Fla Dosyasını edin.... sızce dogrumu?:wink:

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
swf decompiler diye bir program duymuştum ama hiçbir program tam sonuç vermiyor bildiğim kadarıyla en güzeli kendin yapacaksın

tekimci

🌱Yeni Üye🌱
Sothink Swf Decompiler Kesinlikle işini görecektir.

strwbry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sothink Swf Decompiler Kesinlikle işini görecektir.

Kesinlikle işini görmeyecektir. Çünkü dosyalar bozuluyor. Bu işi "kesinlikle çözecek" bir program yok maalesef.

Başkasının yaptığı değil, kendi yaptığım sitenin fla dosyasını kaybettim ve değişiklik yapmam gerekiyor. Programı yükledim, değişikliği de yaptım fakat bozuldu. Nerede yanlış var bilmiyorum. Stop kodunun olduğu bi kaç yer bozuldu sanırım site kafasına göre takılmaya başlıyor çünkü :worried:

sinkul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Decompiler yapıyo ama AS'lerde cortluyo ve yaptığınız değişikliklerinde hiç bi anlamı kalmıyo, herşey birbirine giriyo en iyisi AS olayını öğrenmek...

uguranlak

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.uguranlak.com.tr
Kesinlikle işini görmeyecektir. Çünkü dosyalar bozuluyor. Bu işi "kesinlikle çözecek" bir program yok maalesef.

Başkasının yaptığı değil, kendi yaptığım sitenin fla dosyasını kaybettim ve değişiklik yapmam gerekiyor. Programı yükledim, değişikliği de yaptım fakat bozuldu. Nerede yanlış var bilmiyorum. Stop kodunun olduğu bi kaç yer bozuldu sanırım site kafasına göre takılmaya başlıyor çünkü :worried:

Sen nerde ne kod yazdığını bilmiyorsan zaten sothink senin işini görmez arkadaşım..Biraz action scriptten anlayan adam dışarı atılan as'leri içeri toplar.Ha uğraşılmayacak kadar çoksa, senin için gerekli olan noktalrı ordan temin edip yeniden yaparsın..

strwbry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Siteyi template üzerinden yaptığım için kodları ben yazmadım. Tümü flash bi site ve nerde sapıtıyo anlamıyorum o yüzden. Neyse yenisine başladım bende onla uğraşana kadar...