Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tools ve toolbars kayıp (çözüldü)

forza_burak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ekteki resimden daha iyi anlarsınız ,
Üsttarafta bulunması gereken toolbars , sol tarafta bulunması gereken tools menuleri kayıp :sweating: ne yaptıysam geri getiremedim, window menusunde aktif durumda, programı tamamiyle kaldırdım tekrar kurdum yine olmadı..
-----
Freehand mx 11.0.2
Mac Os X 10.4.10
----

Yardımlarınızı bekliyorum :emo1:

toolbarsnt3.jpg

Benzer konular

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
forza_burak merhaba; view menüsünde işaretlimi?
picture3jg1.png

forza_burak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet işaretli, hatta kapatıp tekrar denedim, nafile... Kafayı yemek üzereyim :D

brhmdkz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
window > toolbars > Customize'den ayarlayabilirsiniz

forza_burak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende toolbars çubuğu hiç gözükmediği için customizeden ayarlamam bişe ifade etmiyor, yinede denedim ordan reset felan yaptım ama olmadı.... setup'ı çalıştırıp uninstall yaptım sora tekrar kurdum gene olmadı, acaba tamamiyle kaldırmam için ne yapmam lazım.. tekrar kurunca kullanıcı ayarları eskisi gibi geri geliyor, demekki tam kaldıramıyorum..

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
ilginç bende kaybettim ama tekrar çağırınca geliyor:) seninki saklanmış olmasın köşeye bi yere :)

forza_burak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çözmüş bulunmaktayım , ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum

Freehand Mx'i uninstall ettikten sonra tam olarak kaldırmıyor, kişisel ayarlarını silmiyor.

Çözüm :
Öncelikle Freehandi kaldırıyoruz ve daha sonra
users>(kullanıcı adı)>Library>Application Support>macromedia>freehand bu klasörü sildikten sonra tekrar kuruyoruz ve ayarlar sıfırlanmış şekilde geri geliyor

meierlink

🏅Acemi Tasarımcı🏅
peki tam olarak sorun neymiş...nereye neden kaybolmuş????

BuRjmSz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar users da öle bi dosya yok bidaha açıklarmısınız ? users>(kullanıcı adı)>Library>Application Support>macromedia>freehand ? böle bi dosya bulamadım :crying:

SeCoM@NiA

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sercankarabulut.info
ewet arkadaşlar bende aynı problemi yaşadım forza_burak arkadaşımız sağolsun nasıl kurtulacağımızı göstermiş yalnız bişey eklemek istiyorum;
freehand i tamamen kaldırmak zorunda değilsiniz sadece
C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Macromedia\FreeHand MX\11\English\Settings\ToolBars

yolundan tools.set ve ya oradan başka bir şeyde sizde koybolmuş olabilir XtraTools gibi örneğin hangisi kaybolduysa onu silerek freehand i tekrar açıyorsunuz resetlenmiş olarak geri dönüyor...

kolay gelsin hepinize

bu arada problemi şöyle belirteyim tools bar öyle window sekmesinden işaretlemeyle felan gelmiyor komple gidiyor namussuz ;)