Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

totem çalışması

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şu an çalışmasını yapmakta olduğum 3.20x5 metre ebatında totem çalışması için yorumlarınızı bekliyorum....
totemxt0.jpg

Benzer konular

iso87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum tasarım güzel ama totem çizimi n güzel olmamı bence

color

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sadelik bakımından tasarıma diyeecek hiç bir şey yok bence, zira siz tasarimlarinıza firmanın rengini katıryorsunuz ve buda çok güzel oluyor. modelin ve logonun duruşu çok hoş ama sadece eksik olan slogan fontu. slogan değiştirilebilir ama tasarim asla değişmasin

başarılar.

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kurumsal olarak kullanılan font bu...:)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın evrenk :
Fotoğraf çalışmasını kim yaptı bilmiyorum ancak gözlerin beyazlarındaki cyan tonu rahatsız etmedimi sizi ?

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mavi yogunluk ve fotoğraf üzerinde bazı oynamalar yapmam gerekli...
dün gece dün gece taslağını oluşturduğum bir işi baskı değerlerini oluşturmadan sizlere sunmam belki biraz acelece oldu galiba....
bu titizlikle incelemeniz beni sevindirdi.
teşekkür ederim...

emil

🌱Yeni Üye🌱
evrenk arkadasım bence yaptıgın calısma güzel olmus,ama sanki bir iki seyde eksiklik var yada düzeltilmeli,dersane logosun fotu farklı olabilirdi diye düsündüm bana fazla ii gelmedi,birde son olarak resimdeki bayanın gozlerinde sorun var renk olarak o kadar,:) acemiden bu kadar olur iste :p

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
web adresinin okunma zorluğu çekeceğini düşünüyorum. Genel olarak etkili bir tasarım.

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
abi şu resmi küçültsen iyi olurdu , yarım saattir bekliyorum yüklencekte görcez diye .

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
basit bir çizim olmuş. daha çok ayrıntılara dikkat edilirse daha iyi olur.sanki word de çizilmiş gibi.basit ve basit başka birşey değil

acikhava

🌱Yeni Üye🌱
gerçi bilirsin ama ben yinede bişeyler yazayım dedim.. sağ alttaki turuncu üzeri beyaz yazı web site küçük kalmış... ayrıca baskıya girmeden önce renkleri biraz aç... baskıda her zaman biraz daha koyu çıkıyo.. çektiğim sıkıntılardan biliyorum sadece uyarayım dedim.. ii çalışmalar

sempatiggenc

🌱Yeni Üye🌱
...

yukarıdaki sloganı saça bulaştırma biraz kuzey batı yap. logo ve ismi çok az küçült oda kızın çenesinden çekilsin. sağ alttaki sloganıda biraz aşağı indirirsen biraz daha hoş olur benim düşüncem emeğine sağlık yinede güzel sade olmuş.

musti55x

🌱Yeni Üye🌱
Resimde Kompozisyon eksikliği var..Bazı yerlerde renkler ayırt edici değil.slogan okunmaz o totem yüksekliğide bayağı var.yazı fontları arial tarzında okunması kolay fontlar seçilmeli.

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkür ederim...
flanşları dikildi bile 2 gün sonra dikecez... :)

mertce

🌱Yeni Üye🌱
Tek kelimeyle iğrenç...kimse kızmasın , darılmsın..foto'daki kızın gözbebeğinde foto'yu çeken bile görünüyor :S Tabiiki herkesin işçiliği farklı.Lakin ben asmam bu tabelayı !

tasarımcı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
totemde o senin bahsettiğin ufak ayrıntılar gözükmez. mertce kardeş bence sonderece hoş bi çalışma. ellerine sağlık

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
arka fonda kullanılan resim biraz daha küçültebilir yazıların ön plana çıkması için . Ayrıca totem çizimi olmamış.

turalyon

🌱Yeni Üye🌱
turuncu bantta "bire bir" yazan bölüme takıldım arada verilen espas fazla gibi geldi yanılmıyorsam....

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
golzerın beyaz kısımlarında bı renk uyumsuzlugu var
bıde slogan cok sade olmus gıbı
gerısıne dencek soz yok