Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tv LogoM :) duello tv

burakkaralar

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar internet üzerinden Kendi kanalımızı oluşturuyoruz. ve bunun içinde bir logo ihtiyaç olduğunu biliyoruz ve bizde bir çalışma yaptık ve onu sizlere sunmak istiyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.

logonun formatı png. dir

duellotvamblem.png

Boyutu büyük ama onu biz kanalda ayarlıyoruz. Yani bizim için sorun değil

Benzer konular

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb font olmamıs hocam mesela nasalization veya bahaus denesene

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
basit kalmış sadece internet üzerinden yayın yapılacaksa çok detaya inebilirsiniz..

avans09

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunun tarzında bişey çizsen daha iyi olur

burakkaralar

🌱Yeni Üye🌱
basit kalmış sadece internet üzerinden yayın yapılacaksa çok detaya inebilirsiniz..

tv_net_tr.jpg

aslında böyle bir şey yapıcaktım fakat senin dediğin gibi çook çok basit olacağından dolayı böyle bir şey yapmaya karar verdim ve yayın yapacağım sitenin ekran boyutu 352*240 olunca detay da resim iyi gözükmez diye geldi

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Arkadaşlar sadece fikirlerimizi sunsak fikirlerimizle arkadaşımızı yönlendirsek,yerine kişiden izin almadan çizmesek nasıl olur? Lütfen yaptığımız yorumlara dikkat edelim aydınlatıcı olalım,ama bu şekilde kişinin emeğine saygı göstermezmiş gibi görselleri habersizce yayınlamayalım.

---------------------------------------------------------------------

Çalışmanıza gelince internet üzerinden kendi kanalınızı oluşturuyorsunuz öncelıkle başarılar inşallah umduğunuz gibi bir izleyici kitlesine kavuşursunuz.TV logosu denilince akla ilk gelen nedir? Cevabını veriyim yayınlayacagınız kanalın içeriği. Kanalınızın içeriği ne olucak bunu öğrenebilirmiyiz yorumlarımızın daha aydınlatıcı olacagını duşunuyorum bu sayede genel olarak bakmamı istersenız sıze bu sekılde pek fazla yardımcı olamıyacagımı dusunsemde,Statü ne olur ise olsun birazdaha estetik katmalısınız.Emeğinize Sağlık
Başarılar...

Son düzenleme:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Fikir beyan edilebilinir ama yaptırım uygulanamaz!
Özellikle onu yap şu şöyle olmalı diyen arkadaşlarıma söylüyorum.
Teknik ve bakış açı bilgisi bireyin kendisine aittir. Neyi kime yaptırdığınızı ne ölçüde idrak ediyorsunuz?

Çalışmanıza gelince renklerin çok çiğ kaldığını düşünüyorum. Font açısından biraz daha sade ve okunabilir seçim yaparsanız insanların algılama açısını kolaylaştırırsınız.
emeğinize sağlık

burakkaralar

🌱Yeni Üye🌱
sağolun arkadaşlar lovies kanalım genel olucak yani tek bir şeyin üzerine olmayacak

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
buda güzel aslıda benim hoşuma gitti :)