Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uçak sayfası bannerım

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaşlar;
Sitemizin uçak sayfası için destinasyon fiyatlarını önplana çıkarmak amaçlı hazırladığım bir banner yorumlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar:)
Burayı tıklayın

Benzer konular

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
resim geçişleri biraz daha mı yavaş olmalıydı damlacım:)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
resim geçişleri biraz daha mı yavaş olmalıydı damlacım:)

Evet daha yavaş olabilirdi benim her işim acele ondandır:)Şaka bir yana müşterinin ilgisini çekmek için biraz hızlı bannerları tercih ediyoruz.
Nerede hareket orada bereket:)Yorumun için teşekkürler canım

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık güzel olmuş bence ama crazy dediği gibi çok hızlı geçişler resimleri inceleyemedim :) Ama dediğin gibi nerede hareket orada bereket...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık güzel olmuş bence ama crazy dediği gibi çok hızlı geçişler resimleri inceleyemedim :) Ama dediğin gibi nerede hareket orada bereket...

Hımm bu konuda herkes hem fikirse frame hızını azaltabilirim yorumun için teşekkürler Mehmet :)

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
ortada üstteki resim geçişinde ufak bir sorun var. resim geçişi bitince, hafiften sola doğru bir kımıldanma hissediliyor. onun dışında güzel olmuş ama denildiği gibi resim geçişleri biraz hızlı.

iyi çalışmalar

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Paris diğerlerinden farklı bir geçişte mi yoksa benim gözler iyice gitti mi?

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Damla' cım öncelikle ellerine sağlık...

Ama bir banner için geçişler çok hızlı...ve 4 ayrı layer'a aynı geçişler uygulanmasına ragmen dikkat dağıtıyor...Banner da bir bütünlük sağlamalısın...Fiyatın oldugu animasyon bence daha yavaş ve farklı bir geçişle gelmeli...Diğer layerlar da çok basit animasyon mantıgı uygulanmış.(resim saniye de değişiyor) Sanırım efekt olarak fotoğraf geçişi uygulansa daha hoş görünecek...Ya da fiyatın oldugu kısımda yazıya geçiş uygulanırsa bütünlük sağlanmış olur...birde animasyonların frame uzunlugunu uzun tutarsan süreside artacaktır....mantık dikkat çekmek; hoş görünmesinden çok, amacına uygun görünmesi önemli bence.

Ellerine sağlık canım.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Damla' cım öncelikle ellerine sağlık...

Ama bir banner için geçişler çok hızlı...ve 4 ayrı layer'a aynı geçişler uygulanmasına ragmen dikkat dağıtıyor...Banner da bir bütünlük sağlamalısın...Fiyatın oldugu animasyon bence daha yavaş ve farklı bir geçişle gelmeli...Diğer layerlar da çok basit animasyon mantıgı uygulanmış.(resim saniye de değişiyor) Sanırım efekt olarak fotoğraf geçişi uygulansa daha hoş görünecek...Ya da fiyatın oldugu kısımda yazıya geçiş uygulanırsa bütünlük sağlanmış olur...birde animasyonların frame uzunlugunu uzun tutarsan süreside artacaktır....mantık dikkat çekmek; hoş görünmesinden çok, amacına uygun görünmesi önemli bence.

Ellerine sağlık canım.
Güzel yorumunu dikkate alıcam canım vakit ayırdığın için teşekkürler.Şöyle sakin kafayla izleyince farkettimki gerçekten çok hızlı amacımdan şaşmışım:(

Ellerine SAğlık Güzel Olmus :)

Beğenmene sevindim teşekkürler...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben çalışmanı çok beğendim Damlacığım :flower:
Hız konusunda herkes söylenmesi gerekenleri söylemiş zaten :)
Ama ben web işini hiç bilmeyen sıradan bir kullanıcı olarak değerlendirseydim belkide rahatsız olmazdım; ama koyduğun güzel fotoğrafları daha ayrıntılı görmek isterdim eminim; yani aslında bence dha hızlı yap; gidip çıplak gözle sakin kafayla görmek istesinler :p
Amaçta o değil mi zaten :rofl:
Paylaşım için teşekkürler
Saygılar

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben çalışmanı çok beğendim Damlacığım :flower:
Hız konusunda herkes söylenmesi gerekenleri söylemiş zaten :)
Ama ben web işini hiç bilmeyen sıradan bir kullanıcı olarak değerlendirseydim belkide rahatsız olmazdım; ama koyduğun güzel fotoğrafları daha ayrıntılı görmek isterdim eminim; yani aslında bence dha hızlı yap; gidip çıplak gözle sakin kafayla görmek istesinler :p
Amaçta o değil mi zaten :rofl:
Paylaşım için teşekkürler
Saygılar
Farklı bir yaklaşım :)Beğenmene sevindim canım bir daha okadar hızlı çalışıcam ki bakanın başı dönücek :p
Güzel yorumun için teşekkürler:)