Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Siteme FTP dosya yükleme Scpriti.

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
Merhaba arkdaşlar siteme dosya yükleme scpriti kurmak istiyorum kullanıcı adı ve şifre isteyecek sonra dosyayı kaydedebileceksiniz klasör felan oluşturabileceksiniz.Neren nasıl temin edebilirim.

örnek;
Dosya Aktarım

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Ücretsiz olanı piyasada varmıdır bilmiyorum ancak verdiğiniz linkteki script bir şirket tarafından satılıyor ve o linkte o şirkete ulaşabileceğiniz adres mevcut.

BLUE_AZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne gerek var ki buna bir ftp hesabı açın ortak birden fazla kullanıcı tanımlayın ve ftp adresinden isteyen girsin istediğiniz yerden zaten sizin istediğinizde bu değilmi ?

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sonra tüm ftp uçsun:) serverla görüşüp sınırlı dosya erişimi istediğini söylemen yeterli aslında.

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
yaw bunları bende biliyorum :D lazımoldu işte :D 777 644 444 CHMOD ayarlannca oluyor ama :D lazım işte

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
en iyisinden whm sistemleri plesk icin yan paeller üreten vistapanel var ama ücretli tabi bir kere alınıyor :) daha gelişmis dersen arkadaslarında dedigi gibi pahalı olan plesk de izin alınım girişlerin olanaklarını cogaltmak hic bir firma maliyetsiz baska firmalara izin versin diye ftp coklu oturumları izin vermez 3 5 acarsın lafın gelişi ama 50 firma ftp kullancak dersen firma izin vermeye bilir...:)

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
asp ile yapacaksan fso kullanmalısın ozaman.
Set DD= CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
Set Klasor = DD.CreateFolder(klasorADI)

öncelikle şifreli giriş kodlaması yapacaksın. uyan bilgilere göre belli klasör icerisinde fso yardımıyla klasörler oluşturup, uploadlar yaptıracaksın. Fakat fso tehlikelidir unutmamalısın

KodXP

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sarigozbilisim.com
kurmanı tavsiye etmem yaptığın bütün çalışmaları çalabilirler, ftp programı kullan ayarlarınıda yaptın mı hiç sıkıntı yaşamazsın

Rıfat Özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ajax Deskop Kurmanı Oneririm her fırmaya kullanıcı adı sıfre olusturabılıyorsun daha once yaptııgm bı sıstemdı sonra sıkıldım yarıda bırakdım :D ama guzel bısı du demo varmı bakım

Welcome to eyeOS Public Server Screenshots - eyeOS Wiki bu opensource arıstırman gerek benım kullandıgımı bulamadım bunda turkce dıl destegıde var :D anlıcan mukemmel bır sey musterıler arası mesajlasma cs canı sıkılan oyun oynar php dır