Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web sitesi ve katalog tasarımı için fiyat teklifi almak istiyorum

agdurgut

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Açıkcası sitede epey başarılı bir çok çalışmayı görme fırsatım oldu. Ben de yeni açtığımız firmamızın web sitesi ve katalog yapımı için, profesyonel firma yerine, profesyonel çalışma anlayışına sahip, referans gösterebilecek, her an kolayca iletişim kurabileceğimiz ve fiyat avantajı sağlayabilecek öğrenci veya bireysel çalışan birini arıyorum.
Firmamız inşaat sektöründe faaliyet gösterecektir. Basit, kullanımı kolay ama şık hakkımızda, projeler, iletişim.. gibi birkaç genel başlıktan oluşan bir site düşünüyoruz. Metin kısımlarını biz hazırlamaya çalıştık. Resimleri de tedarik edeceğiz. Asıl iş parçalardan bütünü oluşturacak birini bulmakta. Aynı zamanda firmamızın katalogu için de bir tasarım gerekiyor. O da web sitesindeki strateji gibi sade ama etkili bir çalışma olsun istiyoruz.
Belki yazdıklarım yeterli değildir ve ilave bilgi gerekiyordur ama bu bilgiler ışığında belirttiğim özelliklerde ilgilenen ve fiyat verebilecek arkadaşlar ile iletişime geçmek isterim.
Teşekkürler

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

agdurgut

🌱Yeni Üye🌱
web sitesi ve katalog tasarımı yapacak serbest çalışan

Merhaba,

Yeni açılan İstanbul ofisimizin web sitesi ve katalog tasarımı için şık ve basit çözümler üretebilecek, sunabileceği referansları olan ve fiyat avantajı sağlayacak birini arıyoruz.

Firma İsmi: Fortuna İnşaat
Çalışma Şekli: Serbest (freelancer)
İşin tanımı: Tarafımızca temin edilecek sözlü materyal ile resimlerin bir araya getirilerek firma anlayışına uygun web sitesi (hakkımızda, projeler, iletişim...vs gibi temel başlıkları olan özenli bir site) ve katalog tasarımı (web sitesine konulacak bilgi ve resimlerden seçilerek oluşturulacak daha spesifik öğeler barındıran basılı materyal). Tabiki tam olarak istenileni özetlemek mümkün değil.
İletişim: agdurgut@fortunacc.com

İlgilenen kişilerin fiyat tekliflerini ve referanslarını sunmak için veya fiyat verebilmek adına sormak istedikleri sorular için email adresim aracılığı ile benimle iletişime geçmelerini rica ediyorum.

Not: Yüzyüze görüşmelerin de gereli olduğuna inandığımız için İstanbul'da yaşayan kişileri tercih etmekteyiz.

Teşekkürler

Ayşegül

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
merhaba firmamız istanbul sirkeci'de ve eğer düşünürseniz bu konuda size yardımcı oluruz.
Grafik ve Web Tasarım - Tüm Baskı Hizmetleri - Hologram, Dokuma, Sticker ve Karton Etiket - Reklam - Tanıtım - Promosyon Hizmeti vermekteyiz.
Tel : 0212 526 21 81
İş Gsm : 0546 626 50 55 (7/24 Açık hizmet hattı)
E-Mail & Msn : basimyayin@hotmail.com

Saygılarımızla.
İyi çalışmalar.

ecotasarim

🌱Yeni Üye🌱
emailiniz

email adresinizi rica ediyorum. iş ve referanslar ile kendimizi tanıtacak bilgileri ileteceğim. ayrıca lütfen aşağıdaki blogumuzu da inceleyiniz. ecotasarim profesyonel bir firma olup, oldukça tecrübeli ve uygun fiyatlıdır.
grafik tasarıma dair tüm işleriniz için bizi arayabilirsiniz. sadece web projelerine pek girmek istemiyoruz. zira onun yazılımcıları ayrı oluyor, biz sadece ön yüz tasarımı yapıyoruz. bunu da kendi bildigimiz ve çalıştığımız firmalar ile yapmayı tercih ediyoruz.

ECO TASARIM

saygılarımla,
esra üstünkaya

aspirin_00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.fsahinoglu.com
merhabalar ufak eksikleri var onları tamamlanırsa 250 tl siteyi satıyorum.(sürüm fiyatı)
şahıs fiyatı ise 1000 tl içerik xml ile güncellenmektedir admin paneli yoktur eğer admin panelli istiyorsanız admin paneli yazılabilir flash site + flash admin panelli fiyatı ise sürümlük fiyatı 750 tl şahsa maal olacaksa site fiyatı 1500 tl

index

site bu fiyata alan host domain ekli değildir. artı pazarlık payı yoktur.

şahsi sitem fsahinoglu ı HOME STUDIO DESIGN and WEB ı

kolay gelsin

Son düzenleme: