Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web tasarım grafiker (iş tecrübesiz )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stajer33

🌱Yeni Üye🌱
Bilge adamın grafik web tasarım bölümünü yeni bitirdim. grafikerlikte veya web tasarımda kendimi geliştirebileğim bir iş arıyorum. sevdigim bir iş dalı temeli aldıgıma inanıyorum ve kendime güveniyorum.kullanabildigim programlar
Flash
Flash Action Script ;
Photoshop;
Dreamweaver
illustrator;
fireworks;
InDesign;

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

stajer33

🌱Yeni Üye🌱
İş arıyorum!

Bilge adamın Web tasarım / grafik mezunuyum 1 yılı aşkın süredir yayın evinde dizgi grafik işiyle uğraşıyorum halada uğraşıyorum ama daha huzurlu ve rahat bir iş yeri arıyorum. Aslında istediğim Web tasarımdı özellikle flash action scripti iyice ilerletmekti ama kadermi kısmetmi beni dizgi grafiğe yönlendirdi. Dizgi grafik işi arıyorum ama web tasarımda gel seni geliştirim sende kazan bende diyen olursa onuda düşünürüm :angel:
Avrupa yakasında ikamet etmekteyim.

Q klavye kullanıyorum hızlıyım ama 10 parmak kullanamıyorum!
Photoshop (iyi),
Illustrator (iyi),
İndesing (iyi),
Quark (iyi),
Freehand (iyi),
Flash (Temel seviyede animasyon yapabilme cok azda olsa action script kullanabilmekteyim)
Dreamweaver (Temel seviye)
fireworks (Temel seviyede)

michiz@windowslive.com

sarzinyo

🌱Yeni Üye🌱
iş ilanı

merhabalar iş aradaınızı okudum.kendinizi reklam ve grafikerlik anlamında yetistirmek istiyorsanız remzi@gio.com.tr adresinden bana mail atabilirsiniz.(yaşınız askerlik durumunuz birde telefon numaranızı yazarsanız sizinle irtibata geçebiliriz) iyi günler..

stajer33

🌱Yeni Üye🌱
Dizgi grafik

Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. Yaptıgım işin karşılığını alabilecek bir yer arıyorum!

Q klavye kullanıyorum hızlıyım ama 10 parmak kullanamıyorum!
Photoshop (iyi),
Illustrator (iyi),
İndesing (iyi),
Quark (iyi),
Freehand (iyi),
Flash (Temel seviyede animasyon yapabilme cok azda olsa action script kullanabilmekteyim)
Dreamweaver (Temel seviye)
fireworks (Temel seviyede)

michiz@windowslive.com

mrged

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar resimli cv nizi ve portfolyonuzu info@semureklam.com adresine gönderirmisiniz. Ücret beklentinizi de belirtirseniz memnun oluruz.
Çalışmalarınız da Başarılar.

Candan Ofset

🌱Yeni Üye🌱
CV nizi ve portfolyonuzu info@candanofset.com adresine gönderbilirsiniz. Nerede ikamet ediyorsunuz. İlanınız güncelse bilgilerinizi bekliyoruz. Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...