Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Tasarım Yardım!!!

alievdi

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar konuyu nereye acıcam bılemedım buraya acmaya karar verdım ben meslek lısesı web tasarım ogrencısıyım 12. sınıfa gectım herneyse hocamız dreamweaver , photoshop ve flash derslerı gosterdı dreamweaerden anlıyorum bırtane yayınlanmayan sıtemde var dıyerlerınıde az cok blıyorum ama sorun surada web sıtesı acmak ıstıyorum uyelık, forum gıbı seylerı hıc blmıyorum php asp flan o yuzden ne yapmam lzm domaın host alsam kendı basıma ogrenebılrımıyım programaları veya hazır kodları varmı bıde dreamweaverden baska uyelıklı flan bır sıte tasarım programı varmı uyelık koyabılcegımız
simdıkten herkese tesekur ederım.:kiss1:

Benzer konular

kemalmarisa

🌱Yeni Üye🌱
Tam olarak web programcısı olamk istiyorsun sanırım.
PhpNuke lerden başla. Hazır forumlar kur ve kurcala nasıl bir algoritmayla çalıştıklarını anlamaya çalış. Sonra php de kendin sayfalar yazmaya basla. databaseleri kontrol et ve en sonunda kendine sıkı bir kontrol paneli yaz. sonra asp yi ögrenmen cok basit olur. En son olarak da asp.net i kesin ögren.

bu arada flash ve actionscript i de ögrenmeyi ihmal etme bence. yakın zamanda web camiası ve bir cok firma artık sitelerini flash ta ister duruma gelecek. flashın sınırları baya genişledi ve daha da genişliyeceginden emin ol

mesh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım sana tavsiyem eğer hızlı bir şeklide bişeyler yapmak istiyorsan JOOMLA kullanman..
Bilgisayarın internete bağlı değilken de tasarım konyrolü yapabilirsin.Joomla da php tabanlı bir sistem.Hazır eklentilerle birçok şey yapabilirsin.

Joomla

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Eğer forum kuracaksan hazır scriptlerden yararlanabilirsin.Nette;

MyBB ,SMF ,VBulletin kavramlarını aratırsan çok basit bir şekilde forum açabilirsin.

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
eğer çok zahmete katlanmayım hemen olsun istiyorsan joomla tarzı hazır uygulamaları kullan ama işin tekniğiyle yapmak istiyorum diyorsan php yada asp ile başla derim...
işi ilerletmek istiyorsan tabi .net öğren

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında Visual studıo warda programlama bilgisi gerekiyor.
Ama arkadaşların dediği gibi hazır scriptler we we en iyisi joomla
hem joomla öğrenmesi kolay we güsel bir program senini işini görür.Kolay gelsin.