Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Websiteme Afiş - İlk Denemem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer konular

Erdem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemerciyas.com.tr
ikinci adişteki yazılar biraz kaybolmuş arkadasına açık renkte hafif transparanlı bi fon verebilirsin dostum.

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Kçk Bi Tavsiye Tahrip Fontlarında Glow Drop Shadwon Falan Kullanırsan O Font Özlliğini Yitiriyor Naturel Kullanımlarda Daha Güzel Sonuçlar Verirler.. Uzun Bir Süre Bakdıkdan Sonra Anca Sitenin Adını Görebildim..

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. afişte kızın beyninde sanki bi sorun var :D bide o koyu yeşil şeridin tonuyla biraz daha oyna derim.2. afiştede arkadaşarın dediği gibi yazılar kaybolmuş, arka fon yazılardan daha ön planda, bu yüzden karmaşa yaratmış.

TaBeLaTöR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uzun zamandır görmüş oldugum başaralı çalışmalardan 1 tanesi elinize saglık fena olmamış..

JackSparrow

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşların da dediği gibi 2. de yazılar kayboluyor, 1.sini kullan derim ben =)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
1. Afişte canlandırmaya çalıştığın utopik dünya tasarımın maalesef koyduğun figürün bakışları sayesinde sekteye üğramış. (Sanki buraya gelenin ciğerini sökerim der gibi bakıyor.) koyduğun parçalar birbiri ile bağıntısız, anlamsal bir bütünlük oluşturmuyorlar, fontlar gereksiz yere deforme edilmiş, ayrıca hacimsel ölçüleri gereksiz yere abartılmış. Renk kullanımına gelince: aşağıda ağaların arkasında kalan gökkuşağı renk dizilimi konunun renk dizesinden kopuk ama yinede tasarımın en başarılı tarafı renk diyebilirim, 1 tasarımını biraz daha başarılı olduğu için eleştirdim 2. tasarım için inan bişeyler yazmaya üşeniyorum:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...