Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

webtasarımı için fikirlazımda

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
:)Merhaba arkadaşlar ben bilgisayar
öğretmenliği okuyorum grafik animasyon dersimizde flashta öğreniyoruz dönem sonu ödevimiz flashta web tasarımı yapmak...ama ben ne konuda tasarım yapacağım bir türlü hoş bişeyler gelmedi aklıma bana yardımcı olursanız ve bir konu önerirseniz çok mutlu olacağım şimdiden ilgilenen ve cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle mesajlarınızı bu kadar büyük ve büyük harfle yazmamalısınız. Tasarım konusunda ise internette bir sürü örnekler var biraz dolaşarak feyz alabilirsiniz.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
e başka fikirleri olan yok mu arkadaşlar bekliyorum ödev bu hafta yapılıp teslim edilecek iki arkadaş ortak çalışmamız olacak fikirlerinizi bekliyorum...dersten geçmem bu ödeve bağlı...

Grapich-X

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.farukcaglayan.net
Bence Kendi Blog Siteni yap derim:) flash blog sıtelerıne cok iyi gidiyor.Farklı birşey istiyorsan benimle iletişime geç fikir veririm sana:) (iletişim bilgilerime profilimden ulaşabilirsin)

mesutyusuf

🌱Yeni Üye🌱
Eğer ödev için yapıyorsan sosyal mesaj içeren bir site yapki hocalarından puan kapasın.Mesela Doğanın,yeşilin,ağacın korunması ile alakalı bir site yap flash ile şimdiki halini ve eğer korunmaz ise hangi hale geleceğini flash animasyonlar ile göster.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim

teşekkür ederim fikirlerinizi değerlendireceğim sosyal içerik hiç aklıma gelmemişti doğrusu teşekkür ederim...başka mesajlarınızıda bekliyorum...