Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wushu (kungfu) logo

MACrix70

🌟Usta Tasarımcı🌟
wushuv.jpg

Uzakdoğu sporlarından olan WUSHU (KungFu) ile alakalı bir forum sitesine yaptığım logo çalışması.

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
bayraktaki ay ın ejderhaya dönüşmesi güzel düşünce, ama biraz daha oynamalar yapılmalı. bence yazıları biraz küçültüp, ortadaki karakteri biraz daha büyütürseniz başarılı bir çalışma olacaktır. tabi tüm bunları bir web sitesi logosu olarak düşünüyorum, baskı yapılacak bir logo ise tamamen yanlış.
elinize sağlık...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Daha iyi olucaktır derken ? ..

oRTADAKİ FİGUR ZATEN YETERİNCE İZELLENMİŞ.. kendinize ait olmayuan hazır bir figuru etrafından oathleyerek bir logoya nasıl koyabiliyorsunuz? Tamamen yok ederseniz en iyisi olucaktır..

MACrix70

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet bir forum sitesi için yapıldı,
Değerli yorumunuz için teşekkürler,

MACrix70

🌟Usta Tasarımcı🌟
bayraktaki ay ın ejderhaya dönüşmesi güzel düşünce, ama biraz daha oynamalar yapılmalı. bence yazıları biraz küçültüp, ortadaki karakteri biraz daha büyütürseniz başarılı bir çalışma olacaktır. tabi tüm bunları bir web sitesi logosu olarak düşünüyorum, baskı yapılacak bir logo ise tamamen yanlış.
elinize sağlık...

Evet bir forum sitesi için yapıldı,
Değerli yorumunuz için teşekkürler...

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
insan görseli çok kalitesiz bu bir site için yapılmışsa biaz daha düşünün derim dafa yaratıcı daha kaliteli bişe çıkartmalısınız

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Her ne şekilde olursa olsun bayrağımızın deforme edilmesine karşıyım.Bununla ilgili yasayıda aşağıya ekledim ki forumda da benzer bir çok konu var. Umarım takip edersin.

TÜRK BAYRAĞI KANUNU

MACrix70

🌟Usta Tasarımcı🌟
Her ne şekilde olursa olsun bayrağımızın deforme edilmesine karşıyım.Bununla ilgili yasayıda aşağıya ekledim ki forumda da benzer bir çok konu var. Umarım takip edersin.

TÜRK BAYRAĞI KANUNU

Sevgili arkadaşım,
Öncelikle gösterdiğin hassasiyet ve yaptığın uyarı için teşekkür ederim,
Fakat şunuda söylemek isterimki burada hiç bir şekilde Türk bayrağına karşı bir saygısızlık veya başka bir manaya çekecek davranış yoktur, olmaz olamazda...
29 yıldır Wushu (KungFu) sporunu yapan biri olarak, yurt dışında Uluslararası Şampiyonalarda o bayrağı göndere çektirebilmek için ter akıttım ve bunu defalarcada başardım. Bazen ufacık bir kıvılcım bile bir sporcunun moral motivasyonunu en üst düzeye çıkarabilir, bazılarına göre basit gibi gelen şu logo bile aslında içimizdeki gerçek gücün bir yansımasıdır tabiki anlayabilene, Burdaki amaç sadece Türkün gücünü her spor branşında gösterebildiğini sembolik te olsa göstermektir, bizler kadınıyla, erkeğiyle, yeri geldiğinde çok uysal yeri geldiğindede vatanı, milleti ve bayrağı için birer ejdarhaya dönüşebilecek insanlarız.
Bayrakğımız konusundaki bu hassasiyetiniz ve yorumunuz için tekrar teşekkür ederim.

MACrix70

🌟Usta Tasarımcı🌟
insan görseli çok kalitesiz bu bir site için yapılmışsa biaz daha düşünün derim dafa yaratıcı daha kaliteli bişe çıkartmalısınız

Kesinlikle haklısınız insan görselini çizim olarak yeniden yerleştireceğim tabiki işlerden fırsat bulduğum ilk boşlukta :smile:

cudeba

🌱Yeni Üye🌱
wushu sanda ile ilgili görsel çalışmanız var mı?