Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek Üzere Baskı ve Dağıtım Elemanı - Antalya

SistTech

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sisttechnology.com.tr
Yetiştirilmek Üzere Baskı ve Dağıtım Elemanı

Program/Seviye: Hiçbir program, bilgi ve tecrübe ihtiyacı yoktur. Eğitim, tarafımızdan verilecektir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Toros Gazetemizin Elmalı İlçe Tesisi'nde baskı üzerine yetiştirilmek, gazete basmak, gazete dağıtmak alanında personel ihtiyacı vardır. İlgili temel ihtiyacımız dışında, personel kendini geliştirmek, maaş artışı sağlamak istediği takdirde tüm bunlara ek olarak sayfa mizanpaj eğitimi de verilecektir.

Üniversite mezunu olup-olmamanız yada tecrübeli olup olmamanız bizi ilgilendirmiyor. Yoğun iş temposunu seven, maaşını gününde almak isteyen, kendine ek yetenekler ve bilgiler katabileceğiniz, neşeli bir ortamda çalışmak istiyorsanız, bu iş tam size göre.

Elmalı'da ikamet edebileceklerin başvurması tercih sebebi olacaktır ancak diğer adaylarda başvurabilir.

E-posta: iletisim@myantalya.net

Telefon: 0242 618 32 31

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.