Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek üzere bayan grafiker adayı (İZMİR)

anıt

🌱Yeni Üye🌱
İzmir Alsancakta ki tasarım atölyemize grafik ve web tasarımı alanlarında (Corel. PhotoShop. freeHand. Flash) yetiştirilmek üzere bayan grafiker adayı aramaktayız...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

MAHİZER

🌱Yeni Üye🌱
corel ve photoshop üzerine özel ders aldım ilk kez bu meslek alanında çalışıcam.Hem size faydalı bir eleman olmak hem de kendimi ispatlamak için iş arıyorum.23 yaşındayım, ilgilenirseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

aslıozyer

🌱Yeni Üye🌱
nisanda izmirde yaşamaya başlayacağım sizin için çok geç değilse ilanınızla ilgileniyorum.

"B"

🌱Yeni Üye🌱
Matbaacılık okulu mezunuyum. Corel ve Phoshop biliyorum Web tasarım kursuna gidiyorum webte yeniyim ve kendimi geliştirmek için işe ihitiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler

mesemit

🌱Yeni Üye🌱
2 yıllık Ege Üniv. Tasarım ve Basım Yayım Bölümü mezunuyum kendimi geliştirmek istiyorum karşıyaka'da oturuyorum

Şükran K.

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,
İlanınızla ilgileniyorum.
İzmir'de yaşıyorum. 3,5 yıl Dijital Baskı da çalıştım.
QuarkXpress ve Photoshop biliyorum. (Orta seviyede)
Corel Draw ise az biliyorum.
Kendimi geliştirmek istiyorum. İlgilenirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler

m10101

🌱Yeni Üye🌱
izmirde yaşıyorum.iş deneyimim yok.birkaç senedir evde kendim corel drawda tasarım yapıyorum.ayrıca photoshop bilgimde var.ege lisan bilgisayar merkezinden sertifikam var.
2 yıllık tekstil hazır giyim mezunuyum.
corel draw:çok iyi
photoshop:iyi

butterflcone

🌱Yeni Üye🌱
k.t.ü mezunuyum. ilanınızla ilgileniyorum. corel ve photoshop programlarını kullanabiliyorum.

serigraf

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ilanınızla ilgileniyorum bilecik üniversitesi serigrafi bölümü mezunuyum. orta derecede photoshop cs3,freehand,coprel draw x4 programlarına hakimim.kendimi iyi bir grafiker olarak yetiştrmek istiyorum .yardımcı olursanız sevinirim.

Eyedropper tool

🌱Yeni Üye🌱
İyi günler grafik tasarım kariyer okulunu yeni bitirdim adobe photoshop, illustrator, indesign, freehand ve corel programlarını kullanıyorum bu sektörde ilerlemek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim...
tuzcuogluhande@hotmail.com

Son düzenleme:

seldatuncel

🌱Yeni Üye🌱
iş istegi

dumlupınar üniverstesinden yeni mezun oldum.bölümüm moda tasarım.corell draw biliyorum ve kendimi daha çok geliştirmek istiyorum izmir gültepede oturuyorum.ilgilenirseniz sevinirim..

redriddinghood

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar İzmirde oturuyorum msjınız ilgileniyorum yerinizi yazabilirmisiniz acaba yada size ulaşabilceğimiz bir mail adresi

pembekuvarsss

🌱Yeni Üye🌱
web tasarım ve grafikerlik kursu mezunuyum fireworks dreamweaver flash ve office programları kullanabiliyorum kendimi geliştirebilecegim bir iş arıyorum ilanınız hala geçerliyse ilgileniyorum pembekuvarsss@hotmail.com 05459276746

anıt

🌱Yeni Üye🌱
İZMİR de MATBAYA BAYAN GRAFİKER ARANIYOR...

CorelDraw ve PhotoShop programlarını kullanabilen bayan eleman aranıyor...
0 232 489 51 43

betibob

🌱Yeni Üye🌱
MERHABALAR.
PHOTOSHOP KONUSUNDA TECRÜBELİYİM ÜNİVERSİTE DAHİLİNDE BİR ÇOK ÇALIŞMALARIM OLMUŞTUR. EĞER CV İMİ GÖNDEREBİLECEĞİM BİR ADRES ÖNERİRSENİZ SEVİNİRİM. MESAJIMI UYGUN GÖRÜRSENİZ E-MAİL ADRESİM:
iyi çalışmalar.

esos

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım Okuluna yazıldım Bemar Kariyer Okuluna devam ederkende ilgili bir yerde çalışıp sektör tecrübesi kazanmaktır amacım. 8 Kasımda derslerim başlıcak.İlk etapta beklediğim para değil tecrübedir.İlgilenmeniz dileğiyle.