Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

1 Bakabilirmisiniz.

mastike

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar Özel bir tasarım için Kullanacagım Vektör terler rica edicem ama mümkünmü kendim örnek olarak bişeyler yapmaya çalıştım ama flora sanırım benim yapmak istedigim arka
toplam 5 ulkenin bayrak'larını koycam ust lerine beyaz çizgi ile bellirttigim elinizde varsa o flora da olabilir yada böle göze yakışan bu işi siz'ler daha iyi biliyorsunuz bunları bulabilecegim site varmı yada arşivinizde kolay gelsin.

https://imageshack.us/photo/my-images/7/floralpsd58111.jpg/

neo32

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikturko.net
kimse yazmamış ben cevaplayım;
sitemizde oldukça yoğun bir paylaşım grubu var. bu arkadaşların yaptığı paylaşımlara gözatsaydınız umarım ki bu başlığı açmamış ve hala beklemiyor olurdunuz.. Floral desenler ve ülke bayrakları sitemizde mevcut.. eğer ki forumda bir arama yapmayı deneseydiniz 1 gün beklemeniz gerekmezdi...

mastike

🌱Yeni Üye🌱
Tşkr ederim 1 konuda bana yardımcı olduğunuz için arama yaptım ama çıkmadı aslında ondan dolayı iyi çalışmalar.

neo32

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikturko.net
Tşkr ederim 1 konuda bana yardımcı olduğunuz için arama yaptım ama çıkmadı aslında ondan dolayı iyi çalışmalar.

yaptığınız aramada ne bulmayı düşünüyorsunuz ?
arama yapıp da floral bir vektörel çalışmayı bulamamak gerçekten mümkün değil.
çalışmayı hazır halde bulmayı düşündüğünüzü düşünmeye başladım açıkçası...

mastike

🌱Yeni Üye🌱
yaptığım aramada rar haline yada psd olarak bulmayı düşünüyorum ve buldum farklı siteden..
Arama yaptım ve flora var istedigim florayok.
Tabi çalışmayı hazır halde bulcam düşüncesine kapılmayın Merak etmeyin siz...