Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

10 Kasım anısına

canerogulmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
graphic13.png

önceden hep merakım vardı bu tip işlere ne nasıl yapılır, bende yapmak istiyorum diye dolaşıyordum ortalarda,ama yaratıcılık konusunda tamamen kepaze bir durmdayım.3 haftadır corel dersi alıyorum.aslında bu yaptığım ilk çalışma değil corele yönelik katalog,etiket,kartvizit ve logo çalışmlarım oldu ama acımasızca eleştirilmek etkileyebilir beni bırakırım bu işi dedim.anca konu Atatürk olunca hassas davranacağınıza eminim :smile: bu çalışmayı yapma sebebim.çalıştığım firma özel günlerde toplu mail gönderiyor.onu için yaptım.

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
3 hafta için iyi sanırım, yarım açıldı net çok yavaş... "bırakırım işi" modunda olursanız ilerleyemezsiniz... ya hemen bırakın ya da uzun bir (kendiniz ve başkaları tarafından) tepelenme zamanını göze alın... bu arada bu zamanın uzunluğu size bağlı; bu tepelenme sürecinin iyi yanıdır ;)

canerogulmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 hafta için iyi sanırım, yarım açıldı net çok yavaş... "bırakırım işi" modunda olursanız ilerleyemezsiniz... ya hemen bırakın ya da uzun bir (kendiniz ve başkaları tarafından) tepelenme zamanını göze alın... bu arada bu zamanın uzunluğu size bağlı; bu tepelenme sürecinin iyi yanıdır ;)

yorumunuz için teşekkür ederim.alımda çalışmlarımı siteye koyup yorumlarınızı almak benim için çok faydalı olacaktır.ancak yeni başlayanlara karşı çok acımasız yorumlar görüyorum bazen.ben kendime grafiker demiyorum kısa bir süre içinde de bunu diyebileceğimi sanmıyorum çünkü görüyorum ve anlıyorumki bu iş gerçekten zor her insanın harcı değil ama elimden geleni yapıp bu işte iyi olmak istiyorum çünkü inanılmaz zevk alıyorum bu işi yaparken ve iyi kötü birşeyler yaratınca mutlu oluyorum emeğim karşılığında övgü almak.evet caner bu çok güzel olmuş denmesi yada bak bunu böyle yap daha iyi olur denmesi fikir alışverişi sayesinde ortaya çıkan işlerden çok zevk alıyorum.çok konuştum bunun kısacası şu oluyor bu iş çok zevkli ve insana mutluluk veriyor umarım ilerleyen yıllarda başarılı olurum :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
çıkan işlerden çok zevk alıyorum. bu iş çok zevkli ve insana mutluluk veriyor umarım ilerleyen yıllarda başarılı olurum :)

sihirli düşünceler yer etmiş zaten, başaramamanız için neden kalmamış... acımasız yorumlar iki türlü aslında, bazıları gerçekten biliyor ve kelimeleri doğru seçemiyor; bazıları (hayat böyle) çok bilmiş... :D ama sonuçta ne olursa olsun her iki durumda da doğruluk payı mutlaka oluyor söylenenlerde. siz sadece o paya bakın. Kim takar cümlenin kuruluş şeklini :giggle:

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet güzel bir deneme çalışması olmuş. emeğinize sağlık

cloves

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resim harika olmuş yapılışını video çekip gösteririmisn ¿

canerogulmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sihirli düşünceler yer etmiş zaten, başaramamanız için neden kalmamış... acımasız yorumlar iki türlü aslında, bazıları gerçekten biliyor ve kelimeleri doğru seçemiyor; bazıları (hayat böyle) çok bilmiş... :D ama sonuçta ne olursa olsun her iki durumda da doğruluk payı mutlaka oluyor söylenenlerde. siz sadece o paya bakın. Kim takar cümlenin kuruluş şeklini :giggle:

desteğiniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim.paylaştığınız tavsiyeleri göz önünde bulundurup bakış açımı değiştirmeye çalışacam. her zaman için o aradaki ince doğruluk payını kapmak için elimden geleni yapacam :)

gayet güzel bir deneme çalışması olmuş. emeğinize sağlık

çok teşekkür ederim.

resim harika olmuş yapılışını video çekip gösteririmisn ¿

yorumun için teşekkür ederim. ancak video çekmeyi bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim yüksek çözünürlükteki resimleri alarak (bu resimlere veren genelde yabancı siteler var) ve bunlar üzerinde transparency kullanarak yaptım.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ederim..
Geçmiş konulara dönüp baktım ve 10 Kasım ile ilgili bir çalışma yapmış olmanız, sabah trafikte 09:05'te çalan kornalara anlam veremeyen bir kitlenin yüreğimdeki üzüntüsünü hafifletti!

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Tebrik ederim..
Geçmiş konulara dönüp baktım ve 10 Kasım ile ilgili bir çalışma yapmış olmanız, sabah trafikte 09:05'te çalan kornalara anlam veremeyen bir kitlenin yüreğimdeki üzüntüsünü hafifletti!

o kitleden biriyim... böyle bir şey görmedim... her şey susmalıydı bir anda, sadece sirenler olmalıydı, araçlardan çıkıp insanlar; sessizce, saygıyla durmalıydı... bir yandan korna, bir yandan bir ambulansın siren sesi, bir yandan genel olarak çalınan siren... sesler karıştı yeterince durabildim mi hareketsiz, ondan bile emin değilim... sanırım bir takım tepkiler ses olarak verilmek isteniyor ama sessizliğin içinde daha çok düşünme fırsatı vardır.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Benim üzüntüm verilen tepki veya tepkisizlik üzerine değildi, zira o an ne olduğunu anlamayan insanlara üzüldüm!
İnsanlar hatırlayamadılar! Anlam veremediler bir süre, söylendiler.. Sonra biri çıktı ve durumu onlara izah etti, utandılar mı bilemem!
Her neyse...

canerogulmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tebrik ederim..

yorumunuz için teşekkür ederim.ne yazıkki gün geçtikçe önemli değerlerimizden uzaklaşmatayız bir takım olaylar nedense bazılarımızın bu günleri unutmasına sebep oluyor. nedeni tartışmasız, geçen yıllarda binasına bayrak asmayı bile düşünemeyen yanlış hatırlamıyorsam 2007de de bayrakları TBMM'de yarıya bile çektirmeyen kurumdur.ben buna rağmen değerlerimizi yitirmememiz için şahsım adına ne gerekiyorsa yapacağım.

emeğinize sağlık.

yorumunuz için çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Nur

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Benim üzüntüm verilen tepki veya tepkisizlik üzerine değildi, zira o an ne olduğunu anlamayan insanlara üzüldüm!
İnsanlar hatırlayamadılar! Anlam veremediler bir süre, söylendiler.. Sonra biri çıktı ve durumu onlara izah etti, utandılar mı bilemem!
Her neyse...

:( utanacak olsalardı, zaten hatırlarlardı...

srpsyn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tebrikler güzel bi çalışma :) biri bana nasıl resiö yükleyebileceğimi anlatırmı bende yorumlanmak istiyorum :):):) bilemedim

canerogulmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrikler güzel bi çalışma :) biri bana nasıl resiö yükleyebileceğimi anlatırmı bende yorumlanmak istiyorum :):):) bilemedim

teşekkür ederim :)

resim yüklemek için imageshack.us adresine girip resim upload ettikten sonra sana verdikleri direct linki yorum yazarken kullandığın penceredeki grafik ekle butonunu kullanarak sayfaya ekleyebilirsin.
umarım yardımcı olur :)