Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

10 Proje = 400 Lira Eleman Aranmaktadır..

turanbozdogan

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar başlıkta yanlış yaptıysam özür dilemek istiyorum ben üniversite öğrencisiyim ve 10 tane amatör işi proje yaptırmak istiyorum mayada bunlar multimedya koltuğu, şapka veya telefon yanlız bunlar biraz uçuk kaçık olmalı yani 2030 yılına göre düşünmeliyiz hepsini ve bunları bi backgrounda oturtmalıyız örneğin; multimedya koltuğu bir oturma odası resminin içine gömülmeli background internetden veya herhangi bi yerden bulunması vs. farketmeyecektir benim istediğim bu modellerden farklı farklı toplamda 10 tane olmak üzere çıkartılıp her birinden 3 farklı kamera açısından sahne almak bunları ben çıktı haline getiricem arkadaşlar aciliyet konusudur lütfen bana 0532 740 06 03 numaralı telefon veya turan@bozdogan.net msn adresimden ulaşınız herkese iyi günler dilerim

eneahmet

🌱Yeni Üye🌱
10 proje yi 400 liraya bulursan bana da söyle...

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım modellemesi yapılacak olan şey neyse koltuk, şapka ve telefon bunları çizersin al bunları modelle dersin modellerim ister maya da ister max te kalkıp da kafamdan model yaratmam modeli kendin oluşturursun ben 3 boyutlu hale getiririm kamera olayını hallederiz ancak o dediğin fiyata olmaz o fiyata sadece çantanın sapını ve koltuğun bacaklarını yaparım