Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

1000 adet afiş fiyat isteği - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grafist1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1000 adet afiş fiyat isteği

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: 1000 Adet renkli(4) afiş bastırmak istiyorum. 50X70 ölçülerinde olacak.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 3 gün

İşle ilgili açıklama: ilgili matbaa ile anlaşılırsa her hafta düzenli olarak çalışılacaktır. Kadıköyde haftalık etkinlikler düzenleyen bir mekan için olacak. kağıt tipi çok kaliteli olmasına gerek yok. En ucuz ve en kaliteli gösterecek malzeme ile çalışılabilir.

E-posta: ozanuysal@windowslive.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Adonisx

🌱Yeni Üye🌱
*** TL
135 gr. kuşe kağıda basılacaktır.
Firmamız Kayseride bulunmaktadır. Kabul ederseniz kargo ile gönderi yaparız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
135 gr kuşe kağıt 50x70 ölçülerde 3 günde teslim süresinde AYDIN dan adresinize kargolanabilir ya da kendiniz gelip teslim alabilirsiniz. *** TL.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
*** TL
135 gr. kuşe kağıda basılacaktır.
Firmamız Kayseride bulunmaktadır. Kabul ederseniz kargo ile gönderi yaparız.

135 gr kuşe kağıt 50x70 ölçülerde 3 günde teslim süresinde AYDIN dan adresinize kargolanabilir ya da kendiniz gelip teslim alabilirsiniz.*** TL.

Zaten işçiliğide, emeğide, ücretleride iyice ayaklar altına alınmış sektörü daha da batırmadan lütfen tekliflerinizi verilen mail veya telefonlar ile konu sahibine ulaşarak bildiriniz. Lütfen!

usertek

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sarmatbaa.com.tr
Bir üst mesajda yazan mesaj sizi de ilgilendirebilir.

7500 gr karton kağıda tasarımız hazır işleri 5 yıl içinde kargolarız. firmamız japonyadadır.

fiyatımız 15700 tl+kdv+ötv+yazlıktatil + 1 yıllık ev kirası isteriz.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Bir üst mesajda yazan mesaj sizi de ilgilendirebilir.

7500 gr karton kağıda tasarımız hazır işleri 5 yıl içinde kargolarız. firmamız japonyadadır.

fiyatımız 15700 tl+kdv+ötv+yazlıktatil + 1 yıllık ev kirası isteriz.

Güzel bir mesaj oldu değilmi?

scokguler

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
böyle işlere fiyat teklifi bile vermeye gerek yok arkadaşlar sanki neyin ne olduğunu kendileri bilmiyormu ne biçim ajans ne biçim matbaacılık anlayışı bu ya 4 renk makinanın baskı fiyatı bellidir 3 kuruş aşağı 5 kuruş yukarısını aramaya gerek varmı sizce kağıt deseniz onunda fiyatı bellidir ve istenilen adet 1000 tane her hafta değil hergünde olsa bence piyasayı çok öldürmenin bir anlamı yok diyorum

grafist1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Verilen fiyatlar arasında uçurumlar olduğunu gördüm. 250tl de diyen var 600 tl de diyen var hemde aynı tip kağıda. ben işverensem uygun fiyatlısını bulmalıyım öyle değil mi?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Verilen fiyatlar arasında uçurumlar olduğunu gördüm. 250tl de diyen var 600 tl de diyen var hemde aynı tip kağıda. ben işverensem uygun fiyatlısını bulmalıyım öyle değil mi?

bzen yazarak değilde görsel anlatım ile desteklenecek konulardan biridir bu.
Elbette ki sizin tercihiniz ama bir atasözü de der ki:
''Ucuz alacak kadar zengin değilim''

hi1lW.jpg

30-10-2013 tarihli iş ilanınız halen geçerli değil ise lütfen konuyu bildirerek kaldırılmasını talep ediniz.
İyi çalışmalar.

grafist1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Katılıyorum çok güzel söylemişsin.
Ama "ucuz" demedim "uygun" dedim dostum.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İşle ilgili açıklama: ilgili matbaa ile anlaşılırsa her hafta düzenli olarak çalışılacaktır. Kadıköyde haftalık etkinlikler düzenleyen bir mekan için olacak. kağıt tipi çok kaliteli olmasına gerek yok. En ucuz ve en kaliteli gösterecek malzeme ile çalışılabilir.

Tamamen aynı şeyler değil.

Kendi söylediği ile tezat duruma düşen iş ilanı sahibi ne ilk, ne de son olacaksınız.
Hiç bir şey demeye gerek yok. Umarım dilediğiniz şekilde çalışacak firma/firmaları bulabilirsiniz.

Daha sonra ki yazılacak konu ile ilgisiz mesajlar silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...