Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2 gb'lık dev arşiv # video türkçe anlatım.

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba arkadaşlar ,

Uzun zamandır iş yoğunluğu nedeniyle paylaşım yapamıyordum.Şimdi sizlere 2 gb'lık illustrator video arşivimi paylaşmak istiyorum.Derslerin çoğunluğu Türkçe anlatımdır.Başlangıç Dersleri ve İleri Derecede Dersler olarak çok aktif bir video arşividir.Yalnız Arşivi wetransfer sitesine yüklediğim için 1 haftalık dowloand süresi var.İnşallah faydalı bir ders olur :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok teşekkür ederim kardeşim. AE, EDIUS ve PS'den sonra illustrator öğrenmek istediğim bir yazılım idi. :)

Merve2014

🌱Yeni Üye🌱
Çoğu kişinin bilse bile öğretyemeceği kadar çok dersi tepsiyle sundun resmen , keşke herkes eğitim konusunda senin gibi paylaşmayı bilse ... kendi adıma çok teşekkür ederim :)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Çoğu kişinin bilse bile öğretyemeceği kadar çok dersi tepsiyle sundun resmen , keşke herkes eğitim konusunda senin gibi paylaşmayı bilse ... kendi adıma çok teşekkür ederim :)

Tekrar yenileme şansınız var mı ? yada indiren arkadaslarımız ellirendekini bizimle paylasabilir mi

ehzlgtmz

🌱Yeni Üye🌱
Çok faydalı bu paylaşımınız için teşekkür ederim

sezer.meltem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
tekrar yükleyebilme imkanınız varmı? Iyi günler dilerim.

ugrpab

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle herkese merhaba, buraya yazmam doğru mudur bilmiyorum ama 2 gündür bunu araştırıyorum yada yanlış araştırıyorum bilmiyorum bir türlü cevap bulamadım, yardımcı olursanız memnun olurum.İllustrator programını yeni yükledim daha önceden photoshop kullanıyordum.Sorum şu: 2 resim var illstrator de o 2 resmi tek resimde birleştirmek istiyorum ama resmin çizgileri belli olmayacak resimden resime geçiş yapacak renkler birbirine karışacak.Photoshopta sanırım mask ekleyerek yapıyoruz ama illustrator de bir türlü beceremedim.Şimdiden teşekkürler.

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle herkese merhaba, buraya yazmam doğru mudur bilmiyorum ama 2 gündür bunu araştırıyorum yada yanlış araştırıyorum bilmiyorum bir türlü cevap bulamadım, yardımcı olursanız memnun olurum.İllustrator programını yeni yükledim daha önceden photoshop kullanıyordum.Sorum şu: 2 resim var illstrator de o 2 resmi tek resimde birleştirmek istiyorum ama resmin çizgileri belli olmayacak resimden resime geçiş yapacak renkler birbirine karışacak.Photoshopta sanırım mask ekleyerek yapıyoruz ama illustrator de bir türlü beceremedim.Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,
tekrar yükleyebilme imkanınız varmı? Iyi günler dilerim.

Merhaba ,

Linki tekrar upload ettim. Video arşivini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://yadi.sk/d/9Bajm60ONHCt5

Gerekli tüm dersler mevcuttur.

grafi04

🌱Yeni Üye🌱
şimdi indirdim ellerinize emeğinize sağlık

grfkhll

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler

Bende şu an indiriyorum biraz uzun ama değerli olduğu kesin. Teşekkürler şimdiden.

nanach

🌱Yeni Üye🌱
indirilemiyor

Arşivin boyutu 1 GB'yi aştığı için tarayıcıda görüntülenemiyor. Dosyayı açmak için önce bilgisayarınıza indirmelisiniz.
Böyle bir uyarı aldım. Nasıl indirebilirim?

Robotcop

🌱Yeni Üye🌱
Adobe Illustrator Cs6,CC Türkçe video dersleri linki varmı?