Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3 ayı geçti sitem googleda yok

pasailkay

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar web sitem 3 ay olduu hala nette arandığımda çıkmıyorumm kelimelerii ve optimizasyonu sağladığımı düşünüyorumm bana yardımcı olabilecek arkadaşlar ve fiyat konusunda teklifleri pasailkayQhotmail.com adresine bildirirseniz sevinirim. web sitesi ozgandekorasyon.com ilgilerinizi bekliyorum saygılar

Son düzenleme:

pasailkay

🌱Yeni Üye🌱
belirlediğim kelimler doğrultusunda aradığım zamann çıkmıyor opimizasyonundamı sorun var. firmanın ismi girildiğinde çıkması sorunn değil benim içinn örneğin asma tavan yazdığım anda çıkmasını istiyorum

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
anladım benim bi arkadaşım var bu işte profosyonel uzmanseo yaz site ona ait sana yardımcı olabilir. bi görüş istersen..

Serjean

🏅Acemi Tasarımcı🏅
belirlediğim kelimler doğrultusunda aradığım zamann çıkmıyor opimizasyonundamı sorun var. firmanın ismi girildiğinde çıkması sorunn değil benim içinn örneğin asma tavan yazdığım anda çıkmasını istiyorum

çok fazla gereksiz keywords var.Google da blog backlink diye aratıp istediğiniz kelimede blog backlink çalışması yaptırmanız gerekiyor tabi bu arada sitenize daha fazla içerik ekleyip tablo siteden kurtulmalısınız.

Son düzenleme:

Mrfelix

🌱Yeni Üye🌱
1.google kayıt et siteni
2-title keyword çalışması yap
3-düzgün bir şekilde backlik kas
googlede çıkarsın.

Dj_pisune

🌱Yeni Üye🌱
6 Google İndexi
17 Google Görsel İndexi
1 Google Backlink in var.

Böyle bir site için fazla bile :)

adige_saygin

🌱Yeni Üye🌱
google botlarının indexleyebileceği çok bi bilgi yok sitede resimlerin "alt" açıklamalarını bile boş bırakma ben 6 ayda 4500 trafiğe eriştim analyticsle de kullanıcı profiline bakıp gerekli düzenlemeleri yaparsan senin için faydalı olur örnek nisangelinlik.com

behcet20

🌱Yeni Üye🌱
bence senin seo dan önce güsel bir siteye yani google nin siteni sevmesi için daha fazla css li bir site yapısına sahip olman gerekir bu tablo yapısından kurtulup divlerle çalışılmış bir siteye ihtiyacın var ayrıca bu kadar keyword girmemelisin...