Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Barış

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hep kadın çizecek değiliz ya ... 3d turk çalışmasındaki modeli biraz tornadan geçirdim ... koca göbeği eritip kaslı bir şey yaptım ... beğenmöeniz dileklerimle ...

1b7ad712.jpg

Benzer konular

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Hocam kaplama konusunda bir ders hazırlamalısınız. Çok başarılı duruyorlar. Onca vatandaş modelledim fakat giydirme konusunda sıkıntılar var. Belli ki bu işin püf noktası sizde :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hep kadın çizecek değiliz ya ... 3d turk çalışmasındaki modeli biraz tornadan geçirdim ... koca göbeği eritip kaslı bir şey yaptım ... beğenmöeniz dileklerimle ...

1b7ad712.jpg

Tebrik ederim, çok beğendim. Sonrasında PS uygulamalar var mı yoksa olduğu gibi tek program mı?

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocam kaplama konusunda bir ders hazırlamalısınız. Çok başarılı duruyorlar. Onca vatandaş modelledim fakat giydirme konusunda sıkıntılar var. Belli ki bu işin püf noktası sizde :)

3d Çiğdem karakteri isimli mesajımda az buçuk bir şeyler anlattım ... ama kaplama konusunda "3d tutorials" 'ın zbrush derslerini tek geçerim, torrent olarak bulabilirsiniz ...

bence de ders olarak paylaşmalısınız.

aynı cevabım sizin içinde geçerli ...

Tebrik ederim, çok beğendim. Sonrasında PS uygulamalar var mı yoksa olduğu gibi tek program mı?

ps olmayan bir görselleştirme düşenemiyorum bile :) render ne kadar mükemmel olursa olsun, bi şekilde ps kullanıyorum mutlaka ...