Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d Max veya Cinema 4D iyi derece kullanabilen sahne başı çalışacak tasarımcı - Türkiye Geneli

Sezai

🌱Yeni Üye🌱
3d Max veya Cinema 4D iyi derece kullanabilen sahne başı çalışacak tasarımcı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: 3d Max veya Cinema 4D iyi derece kullanabilen sahne başı çalışacak arkadaşlar.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Tamamen banyo tasarımı üzerine çalışacak, sahnelerde kullanılacak obje ve materyallerin seçimi konusunda serbest olarak kendi seçimleri le şık mekanlar tasarlayabilecek zevkli ve yetenekli arkadaşlar, örnek çalışma görselleri ve talep edilen sahne başı ücret ile mail göndermelerini rica ederim.

E-posta: sezaitosun@gmail.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

aliarcom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mimari, otomasyon parçalar çoğu eşyayı, tank, uçak, silah aklınıza ne geliyorsa 3 boyutlu olarak modelleyebilirim.
Kullandığım bazı programlar: Adobe serisi, Autocad, Corel, 3ds Max, Zbrush, Keyshot, Vray render motoru, Marvelous Designer,

Yapmış olduğum bazı çalışmaların bulunduğu link : https://www.artstation.com/artist/aliarcom

ylmzklhds

🌱Yeni Üye🌱
İyigunler

İŞ ilanınızı gördum ve yanıt vermem gerektiğini farkettim izmirde zaten bi firmada çalışmakta olup aynı zamanda serbest olarak enternet üzerinden tasarım yapıyorum ilgilenirseniz sizinle de çalışmaktan mutluluk duyarım .
Emir Yılmaz