Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d max web tasarım

karman

🌱Yeni Üye🌱
3d max web tasarım yapılabilir mi?bunun hakkında bir bilgi bulamadım.bilgisi olan var mı?

Benzer konular

prosperity

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3d max 3 boyutlu modelleme programıdır.
Bu programla çizim yapabilir ve bu çizimleri renklendirip boyutlandırabilirsiniz.
Web tasarımı için photoshop, dreamweaver, vb programları kullanmanız gereklidir.

karman

🌱Yeni Üye🌱
cevabınız için tşk ederim.benim asıl sormak istediğim 3d max animasyon yüklebilirz flash ile,jpeg olarak şablon oluşturabiliyorz,bunun farklı bir yolu daha var mıdır?

MaDig

🌱Yeni Üye🌱
beslerkuruyemis.com bu siteyi max te tasarladım. Bumu demek istediğin

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Siteye baktım genel olarak gayet güzel, fikir ve çizimler de çok başarılı ancak bazı eksikleri var ...

Son düzenleme:

karman

🌱Yeni Üye🌱
evt demek istediğim buydu tşk ederim

majestecan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3 günde açılıyor sayfa insanlar web sayfasının açılışını beklemekle zaman kaybetmek istemiyor.

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
sayfada baya bi eksiklikler var yapan arkadaş çok usta değil
benim çözemediğim burdaki animasyonları flashda veya dreamweawer de daha iyisi yapılabilir neden maxde uraşasın

soruna gelirsek yapılabilir ama burdaki örnekteki gibi iki saat sitenin açılması beklenir dosya büyük olur yaptığın animasyon siteye sığmaz özelliklerini kısar kısar kalitesini düşürürsün (bu sitedeki saatin altınki tokmak gibi) site çok yer kaplar vs. bide ustalık ister ben bi ara after efect ve max de karışık yaptığım animasyonları siteye koymaya kalktım dosya boyutu büyük oldu site şişti felan en son kaldırdım basit bi siteye döndüm

Son düzenleme: